Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02.08.2010, 13:20   #291
calgon
 
calgon's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Wroclaw
Posty: 2,392
Motocykl: RD04
Przebieg: 40.000
calgon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 dzień 23 godz 46 min 30 s
Domyślnie

Dzieki wszystkim, dojechalismy szczesliwie.Powrót przez Slowacje.Nakrecilsmy ponad 1400 km i sam nie wiem jak to sie stało.Zakwasy mam na wszystkim.Kolega Śmigło ma ostry wpierdol od mojego plecaka za te tak zwane szuterki ktore zamieniały sie w
bagno .Najwazniejsze ze szczesliwi i uchachani.Gleb juz nawet nie policze.
Jeszcze raz dzieki dla organizatorów oraz grupy która z nami zmagała sie z terenem.

Ostatnio edytowane przez calgon : 02.08.2010 o 13:24
calgon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.08.2010, 13:52   #292
wolly


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Łódź
Posty: 1,285
Motocykl: RD01
wolly jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 22 godz 46 min 19 s
Domyślnie

macie chyba wade w czterech literach nie możliwe żeby siedzenia były niewygodne , Chinol to co innego jego uwierał poprostu telefon
wolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.08.2010, 14:22   #293
Lepi


Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Poznań
Posty: 5,596
Motocykl: 690 Enduro
Lepi jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 9 godz 51 min 57 s
Domyślnie

Chinola pewnie ugryzł grzechotnik w pupkę bo się trochę spoufalał.
__________________
"A jeśli nie znajde w swej głowie rozumu to paszport odnajde w szufladzie..."
Lepi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.08.2010, 19:38   #294
wolly


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Łódź
Posty: 1,285
Motocykl: RD01
wolly jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 22 godz 46 min 19 s
Domyślnie

jeszcze jedno , ja za bardzo się nie znam ale szuter party to miał być jakoś na wczesną wiosno i w październiku tak jak pierwsza edycja a to to chyba była wersja próbna (testowa),no niech się wypowie ten najważniejszy lub najwyższy .Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI ze wam się chciało bo było warto jak zawsze
Maciej wklej kilka fotek pliss
wolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.08.2010, 20:12   #295
raf
 
raf's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Za zielonymi górami, za lasami
Posty: 1,133
Motocykl: czarny, pomarańczowe ladaco
raf jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 miesiące 1 tydzień 37 min 6 s
Domyślnie

Blob dzięki za ekstra imprezę i zajebiste offy. Kiedy będzie następna edycja?

Ps: Calgon, kolega Śmigło miał być podobno ciągany po trawie na lince Puszka
raf jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.08.2010, 20:20   #296
czosnek
 
czosnek's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Kraków/Brzozów/Gdańsk/Zabrze
Posty: 2,966
Motocykl: RD07a/1190r
czosnek will become famous soon enough
Online: 11 miesiące 6 dni 1 godz 46 min 55 s
Domyślnie

Również bardzo dziękuję za super imprezę. Fajne z was ludziska
__________________
Wiesz... taki kuter...

czosnek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.08.2010, 23:06   #297
yonec
Trampkarz
 
yonec's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Tychy - Wawa
Posty: 578
Motocykl: nie AT a TA
yonec jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 dzień 11 godz 46 min 28 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał calgon Zobacz post
Dzieki wszystkim, dojechalismy szczesliwie.Powrót przez Slowacje.Nakrecilsmy ponad 1400 km i sam nie wiem jak to sie stało.Zakwasy mam na wszystkim.Kolega Śmigło ma ostry wpierdol od mojego plecaka za te tak zwane szuterki ktore zamieniały sie w
bagno .Najwazniejsze ze szczesliwi i uchachani.Gleb juz nawet nie policze.
Jeszcze raz dzieki dla organizatorów oraz grupy która z nami zmagała sie z terenem.
A z nami na pstrąga i na pętle bieszczadzką nie chcieliście jechać, "bo my już wymęczeni jesteśmy i pojedziemy najszybszą trasą"
- sratatata
A co do zmagania się z terenem, to myślę że to on się z nami starał zmagać z nami - ale MY byliśmy lepsi, bo po każdej wywrotce i tak wracaliśmy "do gry"
Cytat:
Napisał raf Zobacz post
Ps: Calgon, kolega Śmigło miał być podobno ciągany po trawie na lince Puszka
Ciekawe kogo to pomysł? Ale ogólnie nie można złego słowa powiedzieć - troszkę tylko żeśmy się nie zrozumieli ze Śmigłem
__________________
"Tam, gdzie jest asfalt, nie ma nic ciekawego, a gdzie jest coś ciekawego, tam nie ma asfaltu."
yonec jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.08.2010, 23:23   #298
smiglo


Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Warszawa - Wawer
Posty: 29
Motocykl: RD07a
smiglo jest na dystyngowanej drodze
Online: 12 godz 46 min 22 s
Angry

No dobra, jak mam do wyboru wpierdol od plecaczka (i to chyba nie od jednego....) i ciąganie po trawie na końcu pomarańczowej liny Puszka... to w ramach "kary" za przeczołganie Was po "szutrach" dopisuje sobie do nick'a "za górką będzie szuter"... a w ramach rekompensaty obiecuję (jeżeli uznacie to za dobre rozwiązanie) wytyczenie lekkiej (!) trasy pod tytułem "drogą zapomnianych kapliczek" - które moim zdaniem mają niesamowity urok i oddają charakter tego regionu.

Założenia do trasy "TYRAWA SOLNA - czyli Szuter Party" były następujące:
- trasa miała dać szerokie spektrum "podłoża", żeby każdy znalazł dla siebie to co lubi najbardziej i miał szansę sprawdzić się w terenie
- trasa miała zawierać elementy offroad'u
- trasa miała dać w kość tym, którzy jechali trasę w kierunku anticlockwise
- trasa miała być mniej męcząca dla tych, którzy zamierzali przejechać ją w kierunku clockwise

Słyszałem też opinie, że powinno być więcej Off'u....

Chyba, że uznacie, że lepiej żebyśmy razem z Łukaszem nie dotykali się już do tyczenia tras...

No to teraz podpis:

Śmigło vel "za górką będzie szuter"
smiglo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.08.2010, 23:35   #299
yonec
Trampkarz
 
yonec's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Tychy - Wawa
Posty: 578
Motocykl: nie AT a TA
yonec jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 dzień 11 godz 46 min 28 s
Domyślnie

Śmigło nie przesadzaj
Do Soliny było fajnie - potem jakoś popędziliście szutrami (dla mnie to była masakra - GPS nie działa, wieczór - ja jak kret, a Ania podskakuje na każdej dziurze - choć już miała dość).

Doceniamy to co zrobiłeś bo trasa naprawdę w pytkę i obiecuje że jeszcze na niedokończoną jej część wrócę
Troszkę musisz tylko czasem posłuchać grupy (a nie puszka ) i zaczekać na nią jak się wlecze strasznie.

Pozdrawiam i mam nadzieję że następym razem spotkamy się w tym samym (lub większym) gronie

Edit: A co do kierunku jazdy to nie wiedziałem że tak jest jak napisałeś.
Ps. Lepiej sklejaj film. Bo już się nie mogę doczekać swoich gleb :P
__________________
"Tam, gdzie jest asfalt, nie ma nic ciekawego, a gdzie jest coś ciekawego, tam nie ma asfaltu."

Ostatnio edytowane przez yonec : 02.08.2010 o 23:37
yonec jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.08.2010, 00:16   #300
BLOB
El Mariachi
 
BLOB's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Podkarpackie
Posty: 1,495
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
BLOB jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 2 godz 12 min 15 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał smiglo Zobacz post
No dobra, jak mam do wyboru wpierdol od plecaczka (i to chyba nie od jednego....) i ciąganie po trawie na końcu pomarańczowej liny Puszka... to w ramach "kary" za przeczołganie Was po "szutrach" dopisuje sobie do nick'a "za górką będzie szuter"... a w ramach rekompensaty obiecuję (jeżeli uznacie to za dobre rozwiązanie) wytyczenie lekkiej (!) trasy pod tytułem "drogą zapomnianych kapliczek" - które moim zdaniem mają niesamowity urok i oddają charakter tego regionu.

Założenia do trasy "TYRAWA SOLNA - czyli Szuter Party" były następujące:
- trasa miała dać szerokie spektrum "podłoża", żeby każdy znalazł dla siebie to co lubi najbardziej i miał szansę sprawdzić się w terenie
- trasa miała zawierać elementy offroad'u
- trasa miała dać w kość tym, którzy jechali trasę w kierunku anticlockwise
- trasa miała być mniej męcząca dla tych, którzy zamierzali przejechać ją w kierunku clockwise

Słyszałem też opinie, że powinno być więcej Off'u....

Chyba, że uznacie, że lepiej żebyśmy razem z Łukaszem nie dotykali się już do tyczenia tras...

No to teraz podpis:

Śmigło vel "za górką będzie szuter"
Teraz wiesz dlaczego w pierwszym poście napisałem "nie palimy na stosie organizatora".

A tak naprawdę to wszystko było do oblatania we dwoje tak jak było to na początku zaplanowane i o to was Ciebie i Łukasza prosiłem, było- jak by nie ten zafajdany 5-cio dniowy deszcz który zmiękczył teren jak masło.
Trasa dla afrykańców była jak miodek na skołatane nerwy, zawierała wszystko to czego można sobie zachcieć posiadając afrę czy trampka (dominatora tutaj ukłon w kierunku koleżanki)- czyli w drogę tam nas czeka niewiadomo co.
Niewygodnych miejsc ślisko-kopliwych było max trzy. Reszta to tylko kwestia wprawy i jazdy na zamykam oczy niech się dzieje wola nieba.
Ekipa która jechała ze mną była jak dream team a jak się pakowała w błoto to słyszałem krzyk rozkoszy, Kędzior i Motormaniak przy postojach cały czas pytali kiedy bęndzie ten teren a ja wtym momencie plułem serce z gardła

A jak już pisałem wielki szacuneczek za traskę nie tylko moje zdanie jest takie a opinie były rewelacyjne z stwiedzeniem jak im się chciało przejechać i tyczyć.
Jak pozwoli na to czas w przyszłym roku powtórka.

Reszta tu http://www.africatwin.com.pl/showthread.php?t=7097
__________________
Niech moc będzie z wami ...........

Ostatnio edytowane przez BLOB : 03.08.2010 o 00:18
BLOB jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szuter party III PL-UA-SK-PL BLOB Imprezy forum AT i zloty ogólne 844 03.03.2015 17:55
SZUTER PARTY II-podsumowanie BLOB Imprezy forum AT i zloty ogólne 88 06.09.2010 11:26
Tyrawa solna - after party ;) Lepi Imprezy forum AT i zloty ogólne 17 25.06.2010 12:16


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.