Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14.04.2010, 19:47   #111
JarekAT
Centralny Jarek
 
JarekAT's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 2,215
Motocykl: RD07, RD07a, RD07a, LC8, LC4, DRZ, K100, XL600LM
JarekAT jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 6 dni 19 godz 4 min 11 s
Domyślnie

a może byście troszkę się przewietrzyli na dwóch kółkach
JarekAT jest offline  
Stary 14.04.2010, 20:10   #112
myku
 
myku's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Germany
Posty: 5,924
Motocykl: CRF1000D+Cegla+Czelendz
myku will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 5 dni 14 godz 52 min 39 s
Domyślnie

A mi osobiscie ta dyskusja duzo dala.Widze,ze jest sporo osob nie tylko tak samo myslacych jak ja,ale umiejacych sie zrozumiale wyrazic i podeprzec swoje argumenty faktami.Dlatego ciesze sie i licze,ze was poznam i wspolnie sie napijemy,rozmawiajac nie tylko o lancuchach i pompach paliwa,jak ograniczeni idioci.Uwazam,ze watek ten jest jak najbardziej trafiony i na czasie.Wszyscy ci ktorzy twierdza inaczej niech sie poprostu nie odzywaja i jak juz wielu proponowalo nie wchodzcie na ten watek.Osobiscie wazne jest dla mnie jak moi znajomi postrzegaja swiat i jakie maja zdanie o wszystkim.Od tego to wlasnie zalezy,czy z kims chce sie blizej poznac,czy tylko powiedziec czesc.Nie uwazam,ze dyskusja ta schodzi na psy,bo ktos na kogos naskoczyl.Faktycznie emocje sa,jak u mnie ogromne.Moze warto nie brac tej decyzji tak bezposrednio do siebie,ale wypowiedziec co sie mysli,nalezy.
myku jest offline  
Stary 14.04.2010, 20:16   #113
JarekAT
Centralny Jarek
 
JarekAT's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 2,215
Motocykl: RD07, RD07a, RD07a, LC8, LC4, DRZ, K100, XL600LM
JarekAT jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 6 dni 19 godz 4 min 11 s
Domyślnie

myku może i masz rację, ale po co generować problemy nie związane z naszymi zainteresowaniami i działalnością forum.
Też mam swoje zdanie na ten temat, ale po co dolewać oliwy do ognia. KAżdy ma swoje zdanie i nie zdarzyło się jeszcze tak co by każdemu dogodzić, więc uważam, żeby na to spuścić kurtynę milczenia.
Uczcijmy to ciszą. Tak nie mamy na to wpływu.
JarekAT jest offline  
Stary 14.04.2010, 20:27   #114
Wojteak
 
Wojteak's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Katowice, Sosnowiec, Душанбе
Posty: 226
Motocykl: RD07a
Wojteak jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 10 godz 40 min 52 s
Domyślnie

JuIo pytał kto i po co założył ten wątek...
Odpowiedź oczywistą pomijam, a podtekstów nie bedę się doszukiwał tam, gdzie mam nadzieję ich nie ma... Ale jest pewna wartość dodana tego wątku, zawierająca się w możliwości lepszego poznania siebie nawzajem i za to warto podziękować...
poniżej piosenka dedykowana Herbertowi, po Jego śmierci, obrazująca swego rodzaju uniwersalizm zachowań ludzkich w pewnych sytuacjach... może ktoś znajdzie fragmenty dla siebie...


innym tekstem narzucajacym się mi w obecnej sytuacji jest poniższa "Modlitwa"
Wojteak jest offline  
Stary 14.04.2010, 21:12   #115
newrom
heu ?
 
newrom's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kraków
Posty: 932
Motocykl: RD07
newrom jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 20 godz 17 min 46 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał JuIo Zobacz post
zgoda narodowa trwała, trzy dni!
Nie trwała ani pół dnia, ale wielu postanowiło przeczekać cyrk medialny i szopkę pogrzebową z szacunku dla śmierci jako takiej i bólu rodzin. Niestety wykorzystano to by pochować Kaczyńskiego na Wawelu, a każdego kto miał śmiałość wypowiedzieć się negatywnie o tej decyzji odsądzano od czci i wiary (później dopiero kilka osób publicznych zaczęło pisać w podobnym tonie i już nie wypadało napisać 'debilu' bo tak samo trzeba by się zwrócić do biskupa).
BTW. od soboty prawie nie oglądam tv i nie słucham radia, od hipokryzji mam nudności.
__________________
RD07 & DRZ
newrom jest offline  
Stary 14.04.2010, 21:26   #116
JareG
Piast Kołodziej
 
JareG's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Toruń
Posty: 1,892
Motocykl: RD03
JareG jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 17 godz 44 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał newrom Zobacz post
Nie trwała ani pół dnia, ale wielu postanowiło przeczekać cyrk medialny i szopkę pogrzebową z szacunku dla śmierci jako takiej i bólu rodzin.
Dokladnie

Cytat:
BTW. od soboty prawie nie oglądam tv i nie słucham radia, od hipokryzji mam nudności.
Ja po osiedleniu sie na wsi w ogole nie podlaczylem TV etc. Ino muzyka uruchomiona, no i kompy.. i mam swiety spokoj.
Ostatnio musialem spacyfikowac moja lepsza polowe, bo sie w niej obudzil patriotyzm przez duze P i chciala podlaczenia telewizorni zeby sie oddac ogolnonarodowemu szalowi Nie dalem sie, TV niet. A babie przeszlo.

Polecam
__________________
Pozdrawiam z Torunia i okolic,
Jarek

K1200RS & TRX850 & XTZ850
JareG jest offline  
Stary 14.04.2010, 21:39   #117
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??
 
hubert's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,732
Motocykl: nie mam AT jeszcze
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 51 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wojteak Zobacz post
JuIo pytał kto i po co założył ten wątek...
Odpowiedź oczywistą pomijam
Wojteak, kto założył widać w pierwszym poście natomiast z tego co zrozumiałem po to by wyrazić swój protest przeciwko czemuś z czym się nie zgadza. Ja tak to widzę, jeśli widzisz to inaczej podziel się z nami spostrzeżeniami.
__________________
Hubert

hubert jest offline  
Stary 14.04.2010, 21:48   #118
Uriel


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 230
Motocykl: RD03
Przebieg: Cofany
Uriel jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 21 godz 4 min 25 s
Domyślnie

W temacie żałoby to Rydzyk (przez szacunek dla kleru pominę że ojciec) już nad ranem w niedzielę urządził audycję o tym że to zamach ustawiony przez przeciwników Kaczyńskiego i razem z Macierewiczem roztrząsali jak PO zabiło prezydenta z premedytacją przy współpracy Rosji.

Edit: Link dla zainteresowanych, na tym bloku facet spisuje co lepsze z RM. Zjedźcie do soboty i nawet można posłuchać.
http://glosrydzyka.blox.pl/html


A o ile pamiętam w już w sobotę Kurski (ten z PiS nie z GW) mówił że prezydent nie żyje bo przeciwnicy polityczni go atakowali.

Tak że my tu na forum jesteśmy 100 lat za murzynami z końcem żałoby politycznej (cokolwiek to znaczy, wg. mnie oznacza to żałobę w sferze publicznej).

PS - Wojteak, 'odpowiedz oczywista, którą pomijasz' to bardzo w stylu 'haków, które są ale nie powiem jakie' ;-)
__________________
Piszę poprawnie po polsku.
Uriel jest offline  
Stary 14.04.2010, 21:53   #119
Wojteak
 
Wojteak's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Katowice, Sosnowiec, Душанбе
Posty: 226
Motocykl: RD07a
Wojteak jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 10 godz 40 min 52 s
Domyślnie

Hubert, wyjaśniam: Założył Michnio, by zaprotestować - tak to widzę.
Widzę też, że wątek, wraz, a może "przez" niesione z sobą dobrodziejstwo inwentarza, zakłóca moja żałobę.
Nie bede w nim już uczestniczy, ani go czytał.
Powodzenia w dochodzeniu istoty rzeczy dla nieustających w poszukiwaniu tejże...
pozdrawiam
Wojteak jest offline  
Stary 14.04.2010, 22:01   #120
Południowiec
DZIDA!!!
 
Południowiec's Avatar


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: w sumie to już Wrocław
Posty: 229
Motocykl: Tasmania Twin
Południowiec jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 23 godz 15 min 25 s
Domyślnie

Aaa z resztą. Niech sobie leży i na Wawelu. Po co się denerwować i tworzyć zbędne spory. Miłosz leży i nie narzeka. Tak samo jak kiedyś była o to walka i teraz każdy ma to gdzieś.

Zgoda narodowa.. To chyba coś o Niemcach? Kiedyś umarł 1. polski papież. Pamiętam. Nawet Cracovia z Wisłą się pogodziły. No i co z tego? Po dwóch tygodniach jeden drugiemu krew upuścił na ulicy. Zgody u nas nie ma, a i do tworzenia sporów mamy duży talent.

PS. Wiem co niedawno napisałem. Coraz bardziej mnie boli polityka.
PS2. JarekAT ma rację

Ostatnio edytowane przez Południowiec : 14.04.2010 o 22:13
Południowiec jest offline  
Zamknięty Temat


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.