Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12.07.2024, 22:27   #11
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 6,106
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 9 miesiące 2 dni 11 godz 19 min 9 s
Domyślnie

Winko to była pewna cyfra bo tutaj trudno o pomyłkę, całe 24 EUR to z tańszych. Co do powrotu to jak odebraliśmy w końcu motocykl to popędziliśmy na spotkanie z Adaggio. Ponownie przejechaliśmy przez Dolomity i tym razem było fatalnie, autobusy rowerzyści i motocykliści którzy myślą że są sami, a nasz motocykl dziwnie się zmienił, taki sprężynujący się zrobił na zawieszeniu i trochę zabrało aby się przestawić z RT. Wczoraj o poranku plan był ambitniejszy ale po przejechaniu przez Vrsic, nigdy więcej się tam nie pojawię w takim okresie, autobus podczas jazdy pod górę i autobus na zjeździe. Jazda po Słowenii wymaga sporo czasu i dobrego planowania. GPS poprowadził nas przez takie zakamarki których bym się nie spodziewał, łącznie z ażurowymi odcinkami a stan dróg to porażka. Jezioro Bled które pamiętam z czasów gdy jeździliśmy z dziećmi do Chorwacji to teraz jakiś dom wariatow. Od 9 do 21 zrobiliśmy jakieś 540 km i gdy zsiedliśmy z motocykla to temperatura nas dobiła . Cały dzień ponad 30 za wyjątkiem odcinka początkowego i na koniec wieczorem 29. Wcześniej snułem plany jakiś fajny nocleg gdzieś na Węgrzech ale po zobaczeniu prognozy kupiłem winietę na autostradę.Temparatura od 33 do 37,5 stopnia . Tylko dwa wypadki jakość się przedarłem na przód, za tym drugim razem policjant coś tam pogroził palcem. Trochę głupio mijać góry i Tokaj trasa szybkiego ruchu. Przed wjazdem do Słowacji już prawie zrobiłem zakup winiety ale doczytałem że motocykle i trajki nie płacą . Od Bardejova już stara trasa jeszcze tylko krótki postój aby się nawodnić w Zborowie i tuż po 19 w domu. Tym razem 880 km w niecałe 12 godzin.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_4902.jpg (792.6 KB, 6 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_4900.jpg (293.8 KB, 6 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_4898.jpg (392.2 KB, 6 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Którędy do Włoch? Borkow Przygotowania do wyjazdów 32 14.09.2020 09:40
GaPa 2017 consigliero Trochę dalej 9 25.07.2017 17:53
Którędy do Indii? catmood Przygotowania do wyjazdów 9 03.09.2013 14:03
Do Albani którędy i co na miejscu ?? krystek Przygotowania do wyjazdów 8 12.06.2013 00:16


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.