Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > KTM

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary Dzisiaj, 10:26   #11
Lis
 
Lis's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 912
Motocykl: Jeżeli będę miał AT, to RD04
Lis jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 15 godz 14 min 57 s
Domyślnie

Co prawda nie miałem KTM, ale na FJ zrobiłem 50 kkm i jednym problemem, poza ogólnym stanem po zakupie i koniecznością regeneracji było odpowietrzenie. Miałem problemy chyba ze 3 razy z odpowietrzeniem. Zakładam, że jako mechanik z takim stażem wiesz co piszesz i układ odpowietrzony skutecznie. Ale napisałeś, że problemy się zaczęły po wymianie płynu... Sprawdzilbym jeszcze nominalną długość pręta względem service manuala, ale to taka podstawa.
Jeszcze jedna różnica względem Yamahy, może to bez znaczenia, ale kulka jest od strony sprzęgła, nie wysprzeglika. Wtedy, przy wysprzegleniu kręci się głównie kulka, nie pręt...
I jeszcze jedno, odwrócił bym pręt, żeby kulka nie pracowała we wgłębieniu, zyskasz mikrometry, ale może one mają znaczenie.
__________________
Z pozytywnym nastawieniem można góry /albo Teresę przez góry/ przenosić!
Lis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 11:49   #12
szynszyll
 
szynszyll's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,269
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 18 godz 57 min 44 s
Domyślnie

wymienialem plyn i odpowietrzalem od dolu ~500km wstecz. po wcisnieciu wysprzeglika i zblokowaniu klamka ani drgnie. jest absolutnie twarda. po zamontowaniu jest 'tęga' i czuc opor sprezyn w koszu. pret jest niewyjmowalny i niesymetryczny. czekam na wolny podnosnik i dre dekiel.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_20260624_113346.jpg (254.5 KB, 2 wyświetleń)
Typ pliku: jpg Screenshot_2026-06-24-11-32-41-105_com.android.chrome.jpg (274.2 KB, 4 wyświetleń)
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.