Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > KTM

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary Dzisiaj, 08:41   #10
Conorian
 
Conorian's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2022
Miasto: Warszawa
Posty: 166
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Conorian jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 18 godz 43 s
Domyślnie

Miałem podobnie po źle odpowietrzonym sprzęgle w 1290 robiąc to klasycznie tak jak w samochodach lub hamulcach motocyklowych (od pompy do zacisku).
Po odpowietrzaniu w odwrotną stronę (od wysprzęglika do pompy) wszystko działało.
__________________
Yes but no.

https://www.youtube.com/@conoriansride
Conorian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.