|
|
#10 |
![]() Zarejestrowany: Mar 2022
Miasto: Warszawa
Posty: 166
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Online: 5 dni 18 godz 43 s
|
Miałem podobnie po źle odpowietrzonym sprzęgle w 1290 robiąc to klasycznie tak jak w samochodach lub hamulcach motocyklowych (od pompy do zacisku).
Po odpowietrzaniu w odwrotną stronę (od wysprzęglika do pompy) wszystko działało.
__________________
Yes but no. https://www.youtube.com/@conoriansride |
|
|
|