|
|
|
|
#1 |
![]() |
wiem, ze dla wielu Motul to zlo wcielone ale motocykl jezdzi na nim od ~50 tys km. zaczne od znalezienia tej dyszy, o ktorej wspominacie. najpierw jednak trzeba zrobic lagi bo sie chlopak dodatkowo 'posikał'
__________________
buziaki
Ostatnio edytowane przez szynszyll : Dzisiaj o 15:25 |
|
|
|