|
|
|||||||
| Kwestie różne, ale podróżne. Jak nic z powyższego o podróżowaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj... |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
#39 |
|
Administrator
![]() |
Wczoraj wracam sobie z żagli , między Wyszkowem a W-wą lecę sobie Vectrą tak 160 się relaksując.
Z tyłu zbliża się sądząc po reflektorach BMka , zrobiłem mu miejsce , potwierdziło się GS i dwie osoby. No to musnąłem ciutek gazu i poleciałem za nim i tak z parenaście km 200 lecieliśmy , potem mnie przyblokowały powolniaki a on się przecisnął. Muszę powiedzieć że naprawdę fajnie się trzymał na drodze , kolesie się specjalnie nie pochylali , ot wygodna pozycja. Zwróciłem uwagę gdyż często widać motocykle walczące już przy małych prędkościach rzędu 150. W piątek trafiły się dwa jadące powoli 160 i widać było jak ciągle walczą o równą jazdę , po dłuższym czasie dopiero mi zjechali , może nie mogli oderwać oczu od drogi i nie widzieli że jadę za nimi. Takie o to spostrzeżenie.
__________________
AT03 |
|
|
|
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Raz bliżej, raz dalej- sezon 2013 | zaczekaj | Polska | 90 | 18.04.2014 22:54 |