Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Kwestie różne, ale podróżne.

Kwestie różne, ale podróżne. Jak nic z powyższego o podróżowaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 23.06.2026, 05:32   #39
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 9,693
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 2 tygodni 1 dzień 8 godz 27 min 52 s
Domyślnie

Wczoraj wracam sobie z żagli , między Wyszkowem a W-wą lecę sobie Vectrą tak 160 się relaksując.
Z tyłu zbliża się sądząc po reflektorach BMka , zrobiłem mu miejsce , potwierdziło się GS i dwie osoby.
No to musnąłem ciutek gazu i poleciałem za nim i tak z parenaście km 200 lecieliśmy , potem mnie przyblokowały powolniaki a on się przecisnął.
Muszę powiedzieć że naprawdę fajnie się trzymał na drodze , kolesie się specjalnie nie pochylali , ot wygodna pozycja.
Zwróciłem uwagę gdyż często widać motocykle walczące już przy małych prędkościach rzędu 150.
W piątek trafiły się dwa jadące powoli 160 i widać było jak ciągle walczą o równą jazdę , po dłuższym czasie dopiero mi zjechali , może nie mogli oderwać oczu od drogi i nie widzieli że jadę za nimi.
Takie o to spostrzeżenie.
__________________
AT03
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Raz bliżej, raz dalej- sezon 2013 zaczekaj Polska 90 18.04.2014 22:54


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.