|
|
|||||||
| Inne - dyskusja ogólna Dział poświęcony motocyklom nieskategoryzowanym. |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 159
Przebieg: Rosnący
Online: 3 dni 6 godz 57 min 58 s
|
No nie jest duży. Miało być lekko, więc dali mało motocykla.
A co do łańcuszka rozrządu to jest w dobrym stanie... Tam wybitnie napinacz nie trzyma... W KTMach było wadliwie, a tu tylko kopia... |
|
|
|
|
|
#2 |
![]() Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,765
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 149 000
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 5 dni 10 godz 8 min 27 s
|
gdzieś widziałem akcesoryjny (hydrauliczny) napinacz ponoć już bezproblemowy
|
|
|
|
|
|
#3 |
![]() Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 159
Przebieg: Rosnący
Online: 3 dni 6 godz 57 min 58 s
|
|
|
|
|
![]() |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Ktm 390 super adventure albo adventure R | zylek | KTM | 10 | 30.11.2022 11:36 |
| (p) KTM 1290 Super Adventure R | przemo77390 | KTM | 300 | 07.04.2021 20:20 |