Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > Inne - dyskusja ogólna

Inne - dyskusja ogólna Dział poświęcony motocyklom nieskategoryzowanym.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12.05.2026, 22:28   #1
miotacztruskawek
 
miotacztruskawek's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 159
Przebieg: Rosnący
miotacztruskawek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 6 godz 57 min 58 s
Domyślnie

No nie jest duży. Miało być lekko, więc dali mało motocykla.

A co do łańcuszka rozrządu to jest w dobrym stanie... Tam wybitnie napinacz nie trzyma... W KTMach było wadliwie, a tu tylko kopia...
miotacztruskawek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.05.2026, 08:48   #2
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,765
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 149 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 5 dni 10 godz 8 min 27 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał miotacztruskawek Zobacz post
No nie jest duży. Miało być lekko, więc dali mało motocykla.

A co do łańcuszka rozrządu to jest w dobrym stanie... Tam wybitnie napinacz nie trzyma... W KTMach było wadliwie, a tu tylko kopia...
gdzieś widziałem akcesoryjny (hydrauliczny) napinacz ponoć już bezproblemowy
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.05.2026, 10:07   #3
miotacztruskawek
 
miotacztruskawek's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 159
Przebieg: Rosnący
miotacztruskawek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 6 godz 57 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał mdxmd Zobacz post
gdzieś widziałem akcesoryjny (hydrauliczny) napinacz ponoć już bezproblemowy
Jak się coś psuje, to naród to poprawia... Są i hydrauliki i mechaniki... Ja wybrałem pewniejszą opcję, choć wymagającą obsługi.
miotacztruskawek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Ktm 390 super adventure albo adventure R zylek KTM 10 30.11.2022 11:36
(p) KTM 1290 Super Adventure R przemo77390 KTM 300 07.04.2021 20:20


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.