Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Trochę dalej

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24.03.2026, 11:55   #1
Wegrzyn
 
Wegrzyn's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Monschau / Radoszewice
Posty: 2,106
Motocykl: RD07
Przebieg: 44000
Wegrzyn jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 1 godz 37 min 39 s
Domyślnie

Dzieki za relacje
__________________
XRV750 RD07 / BMW R1200RT
Wegrzyn jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.03.2026, 17:42   #2
trolik1

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2017
Miasto: Szczecin
Posty: 818
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 100K+
trolik1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 6 dni 15 godz 40 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wegrzyn Zobacz post
Dzieki za relacje
Przyjemność po mojej stronie:-)
pozdrawiam trolik
trolik1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.03.2026, 19:39   #3
El Czariusz
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Miód robią pszczoły
Tak... Wschodnie Bałkany, Karpaty i Zakarpacie, to jest to.
Zdrófka.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.03.2026, 14:42   #4
trolik1

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2017
Miasto: Szczecin
Posty: 818
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 100K+
trolik1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 6 dni 15 godz 40 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał El Czariusz Zobacz post
Miód robią pszczoły
Tak... Wschodnie Bałkany, Karpaty i Zakarpacie, to jest to.
Zdrófka.
Raz tylko przejeżdżałem przez Bułgarię w drodze do Górskiego Karabachu i trochę niedosyt pozostał. Masz może jakieś fajne pomysły na ten kraj?
pozdrawiam trolik
trolik1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.03.2026, 10:09   #5
El Czariusz
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Całe pasmo Starej Płaniny.
Możesz tam 'zniknąć", wtopić się w przyrodę. Bułgaria wyludnia się w podobnym tempie do globusa pl.
W zasadzie oferuje to, co Macedonia i to od niej (Macedonia wsch.) zacząłbym Twoją bułgarską "szlajankę". Zahaczasz o Rodopy. tam naprawdę jest gdzie jeździć. Gdzie bardziej dostępne zbiorniki zaporowe (Bułgaria) to polecam odpoczynek nad woda w tygodniu.

Napisz do Śluzy, ekipa podlaska zdaje się w zeszłym roku rozrabiała tam konkretnie.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szlajanka po Polszy. Sierpień 2020 trolik1 Polska 69 28.07.2021 07:45


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.