Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Kwestie różne, ale podróżne.

Kwestie różne, ale podróżne. Jak nic z powyższego o podróżowaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12.02.2026, 10:18   #1
arbo
dupa nie ajatollah


Zarejestrowany: Jul 2023
Posty: 1,280
Motocykl: xd
arbo jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 10 godz 52 min 29 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał chomik Zobacz post
No zdecydowanie..
Bunsch, miód.
Ten język...
Zazdroszczę Ci tej kolekcji, moja wieki temu rozeszła się u ludzi, zostały mi pojedyncze tomy.
Od tego czasu podpisuję książki "lepiej oddaj".
arbo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.02.2026, 09:17   #2
Mech&Ścioła
 
Mech&Ścioła's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 371
Mech&Ścioła jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 19 godz 49 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Boldun Zobacz post

Polecić mogę:
"Dzikowy Skarb" Bunsha - część cyklu Opowieści Piastowskich
"Dzikowy skarb" przeczytałem trzy razy w będąc w liceum. Zrobił na mnie wielkie wrażenie. Teraz boję się przeczytać, żeby się nie okazało, że już tak bardzo mi się nie podoba...
Mech&Ścioła jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.