|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: May 2010
Miasto: P-ń
Posty: 622
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Online: 2 tygodni 6 dni 3 godz 12 min 10 s
|
Szyba max obniżona. Oryginał. Jakieś 4cm niżej niż na fabrycznych otworach.
|
|
|
|