|
|
|
|
#1 |
|
Stary wyjadacz
![]() Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: żywiec
Posty: 1,219
Motocykl: RD07
Galeria: Zdjęcia
Online: 2 tygodni 5 dni 2 godz 2 min 45 s
|
Kilka razy widziałe właśnie filmiki z piecami z VFR1200.
Za każdym razem jakiś klops. Coś tm chyba jest nie do końca tak dopracowane jak na Hondę. |
|
|
|
|
|
#2 |
![]() |
Wszystko jest ok jak się trzymasz tego -jak dbasz tak masz
|
|
|
|