Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Trochę dalej

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10.08.2024, 23:45   #1
Rojek
 
Rojek's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: RLU
Posty: 961
Motocykl: RD04
Przebieg: niski;)
Rojek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 tygodni 10 godz 45 min 58 s
Domyślnie

Mega produkcja! Taka ekipa to skarb Dobra rzeźnia była na początku
Rojek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.08.2024, 15:15   #2
irekafrica
 
irekafrica's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Dębica
Posty: 296
Motocykl: Triumph Tiger 800 XCA
Przebieg: Rośnie
irekafrica jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 14 godz 49 min 23 s
Domyślnie

Sluza- zajebisty film💪
irekafrica jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
SŁOWENIA 2019 by Śluza - w odcinkach filmowych sluza Trochę dalej 17 07.04.2022 21:03
Czarnogóra i Albania, wrzesień 2016 by Śluza sluza Trochę dalej 22 01.11.2016 21:34


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.