Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Trochę dalej

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25.05.2024, 23:25   #1
maly

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 192
Motocykl: RD03
maly jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 5 dni 8 godz 57 min 54 s
Domyślnie

Dzięki za relację.Bardzo fajnie się przeczytało i pooglądało.Dobrze że upadek tylko tak się skończył,wystarczyło coś z przeciwka i tragedia gotowa.
Zadziwiają mnie ludzie którzy gdzieś wydzwaniają bo ktoś rozstawił namiot.
Jaki mają w tym cel ? Widać nie tylko w Europie tacy się znajdują.
Jeszcze raz diękuję.
maly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.05.2024, 11:51   #2
Mhv
Michał
 
Mhv's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Siedlce-Warszawa
Posty: 2,278
Motocykl: RD07a
Przebieg: do neg.
Mhv jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 dni 9 godz 20 min 35 s
Domyślnie

git
Mhv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.