|
|
|
|
#1 |
![]() |
A i zapomniałem o jednym. Jest to coś co znajduje się na przyczepce i raczyło zdefekować po 160 km. Na szczęście Jagna pożyczyła mi swoje moto i mogłem dojechać i wrócić bez przeszkód.
|
|
|
|
|
|
#2 |
![]() Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Halinów
Posty: 1,006
Motocykl: BMW R 100 S, R 1200 GSA
Online: 2 miesiące 2 dni 18 godz 6 min 6 s
|
|
|
|
|
|
|
#3 |
![]() |
Marcin, jest blisko.
Przejechał się moim GS i stwierdził, że całkiem, całkiem
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam, gdzie chcą |
|
|
|
|
|
#4 |
![]() |
;
E... pożyczyłaś to tak gadał: ))
__________________
<br> Kiedy jest najciemniej, wtedy błyska znów nadzieja. Tolkien. |
|
|
|
|
|
#5 |
![]() |
Jeśli chodzi o tych jegomości to ich nie było
A w kacie padła pompa paliwa, która to jest zatopiona w zbiorniku. Gdybym woził zapasową tak jak w Afryce to bym se wymienił a tak to dupa... |
|
|
|
![]() |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Branna 7/8 września 20019 | RAVkopytko | Umawianie i propozycje wyjazdów | 17 | 29.05.2021 20:06 |
| Branna 8-9.09.2018. | JarekO | Umawianie i propozycje wyjazdów | 28 | 11.09.2018 09:53 |
| Branna 2015 | Kristos | Umawianie i propozycje wyjazdów | 11 | 15.09.2015 13:44 |