|
|
|
|
#1 | |
![]() |
Cytat:
DZIĘKI Emek, DZIĘKI chłopaki - świetna relacja, zimą pewnie jeszcze raz przeczytam.
__________________
<br> Kiedy jest najciemniej, wtedy błyska znów nadzieja. Tolkien. |
|
|
|
|
|
|
#2 |
![]() Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 528
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 13 godz 52 min 52 s
|
|
|
|
|