Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Dział Producentów i Dostawców > Motokanapy

Motokanapy Akcesoryjne kanapy

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06.01.2021, 20:49   #1
muszel72
 
muszel72's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: GDA
Posty: 3,103
Motocykl: nie mam AT jeszcze
muszel72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 1 dzień 17 godz 44 min 53 s
Domyślnie

Zetu, jak tam kolejka wygląda obecnie? Pakować zydelek w karton?
muszel72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.01.2021, 22:49   #2
Rafał_RD
 
Rafał_RD's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2018
Miasto: KLI
Posty: 280
Motocykl: RD07, CRF1000
Rafał_RD jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 22 godz 18 min 22 s
Domyślnie

To pewno ciężko teraz z terminami będzie Johny karierę w TV robi

http://www.youtube.com/watch?v=u5WfOldJGUE
Rafał_RD jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.