|
|
|||||||
| Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy... |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#1 |
![]() |
Pomysł jest na TET do Bośni, tylko na kostkach kiepsko gonić 1500km w jedną stronę i 1300 na odwrocie.
Do transportu 2x NAT i 1xGs800. Jedyna fura w posiadaniu z hakiem to C4 grand Picasso. 1.6 diesel. Jeden kierowca ma papiery na kat B+E. Co byście proponowali, aby tam dotrzeć? |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zakonserwowany
![]() |
Dojazdówki są o niczym, męczące i nie dające przyjemności z jazdy jeśli celem wyjazdu są krzaczoary. Jedź autem w miejsce gdzie chcesz zacząć jazdę i realizuj plan. Tfuu, w razie wu masz swój wóz serwisowy i możesz dodatkowo zapakować rzeczy których na moto nie zabierzesz. Ekonomia, jazda trzech moto na kołach kosztuje dużo wiecej niż, jedno auto i trzy motorki na przyczepie.
Powodzenia.
__________________
Non si invecchia in base al tempo che si ha alle spalle, si invecchia quando si inizia a dimenticare i sogni . |
|
|
|
![]() |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Trip II | puszek | Hardware | 3 | 05.06.2017 05:22 |
| Euro (& Asja) -trip | Roger | Trochę dalej | 4 | 12.01.2015 16:27 |