Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka > Kaski

Kaski kaski, gogle, itp.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06.06.2019, 22:17   #1
lukasz_vip
 
lukasz_vip's Avatar


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Lubliniec
Posty: 2,537
Motocykl: KTM LC8 950 SUPER ENDURO R
lukasz_vip jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 1 dzień 20 godz 28 min 2 s
Domyślnie

U mnie po reklamacji wszystko OK z kaskiem. Śruby wkręciłem na klej do gwintów i od tej pory nic się nie dzieje.
lukasz_vip jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.03.2021, 20:26   #2
MAQ


Zarejestrowany: Jan 2020
Miasto: Grudziądz
Posty: 8
Motocykl: nie mam AT jeszcze
MAQ jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 1 godz 28 min 19 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał lukasz_vip Zobacz post
U mnie po reklamacji wszystko OK z kaskiem. Śruby wkręciłem na klej do gwintów i od tej pory nic się nie dzieje.
Możesz napisać jak spisuje się ls2 po kilku latach i czy warto go kupić
MAQ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
CABERG kask szczękowy enduro TOURMAX miras77 Kaski 8 11.09.2015 22:30
Kask szczękowy Czarek Wszystko dla Afryki 68 14.11.2014 00:42
Jaki kask szczękowy Reinchardt Kaski 122 24.01.2011 08:46
Kask szczekowy czy integral Michal Kaski 94 23.02.2010 01:28


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.