Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka > Ciuch Afrykańczyka

Ciuch Afrykańczyka spodnie, kurtki, rękawiczki, kombinezony, bluzy enduro, itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08.01.2018, 22:41   #1
sebol
 
sebol's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Wlkp
Posty: 1,219
Motocykl: Prawdziwa przygoda XRV 750
Przebieg: od nowa
Galeria: Zdjęcia
sebol jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 2 dni 2 godz 37 min 36 s
Domyślnie

Kilka lat temu kurtki Pająka nie miały dobrej oceny za wytrzymałość.

http://ngt.pl/989,pajak-tarantula.html

http://www.forum.outdoor.org.pl/wind...tarantula/150/
Zobaczcie Odpowiedź #173 dnia: Kwiecień 28, 2009, z podanego linka

Może teraz zmieniło się na lepiej.
__________________
Możesz utracić wszystko,ale nikt nie zabierze ci tego co w życiu zobaczyłeś i przeżyłeś

Ostatnio edytowane przez sebol : 08.01.2018 o 22:47
sebol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.01.2018, 23:01   #2
Marcin-BB


Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bielsko Biała
Posty: 1,723
Motocykl: TA 600/rd03
Przebieg: 48ooo
Marcin-BB jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 dzień 15 godz 13 min 16 s
Domyślnie

Byłem dziś u Pajakaw Bielsku i z tej Tarantuli to zostały tylko egzemplarze XXXL. Będą szyte inne rozmiary, ale dopiero wiosna- tj, najwcześniej koniec lutego.
Marcin-BB jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.