|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 403
Motocykl: Honda Wave 110i
Online: 4 miesiące 2 tygodni 2 dni 7 godz 12 min 56 s
|
No to coś ciekawego - wysoka kanapa jest mega fajna. Jedna z najlepszych zmian do tej pory.
|
|
|
|