|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Sanok
Posty: 2,029
Motocykl: EXC, ST 1300
Przebieg: rośnie
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 5 dni 18 godz 48 min 46 s
|
Grzechu gdzie zrobiles ta fotke?
Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą |
|
|
|
|
|
#2 |
![]() Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Germany
Posty: 5,909
Motocykl: CRF1000D+Cegla+Czelendz
Online: 4 miesiące 1 tydzień 5 dni 21 godz 40 min 3 s
|
|
|
|
|