|
|
|||||||
| Wszystko dla Afryki Wszystkie nieoryginalne rozwiązania, które można zapakować do Twojego motocykla. Gmole, stelaże, kufry, sakwy, bagażniki, uchwyty, kanapy, modyfikacje zawieszeń, kierownic, gniazdka, GPSy, dynojety, bagstery i inne scottoilery... |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Sep 2014
Miasto: Lublin
Posty: 2,345
Motocykl: LC8-950ADV,EXC 450, ROAD KING EVO
Online: 2 miesiące 2 tygodni 4 dni 12 godz 46 min 21 s
|
Wydaje mi się że tak nisko trochę bezcelowo (błoto ,kurz itd) ale na kufer albo zamiast żarówkowej lampki do liścia jak najbardziej (sam chyba coś poszukam do exc zamiast oryginału bo mi się klosz roz.......). Myślałem nad czymś takim :http://allegro.pl/lampa-tyl-led-z-bl...500797900.html .Ma ktoś jakieś doświadczenia ? jest sens ?
|
|
|
|
|
|
#2 | |
![]() Zarejestrowany: May 2013
Posty: 1,330
Motocykl: xtz660 Ténére/XR650R
Online: 2 miesiące 2 tygodni 3 dni 11 godz 50 min 54 s
|
Cytat:
PS. Użytkowana we świni. Więc wibracje im nie straszne. Tylko wilgoć. |
|
|
|
|
![]() |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Dodatkowy halogen | puszek | Wszystko dla Afryki | 70 | 28.01.2017 16:44 |
| Dodatkowy zbiornik paliwa. Jak wykonać z jakiego materiału? | Hipolit | Wszystko dla Afryki | 31 | 27.12.2010 23:06 |