Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Trochę dalej

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19.03.2016, 22:21   #1
KALI_
 
KALI_'s Avatar


Zarejestrowany: Mar 2016
Miasto: Wrocek
Posty: 30
Motocykl: HD 1500 Electra Glide
KALI_ jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 godz 15 min 11 s
Domyślnie

To mleczne coś to pochodne z wielbłąda
KALI_ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.03.2016, 22:40   #2
Bulwiak
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Pięknie koleżanko. Pisz i opowiadaj dalej :-)
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.03.2016, 22:58   #3
jagna
 
jagna's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Z.Góra
Posty: 1,838
Motocykl: BMW F700GS, DR 350
jagna jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 2 dni 14 godz 6 min 46 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał KALI_ Zobacz post
To mleczne coś to pochodne z wielbłąda
Nieeee, takie rzeczy to chyba tylko w Mongolii
Całkiem smaczne to było, no i konkretnie papryczkowe.
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam, gdzie chcą
jagna jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
PAMIR 2016 czyli przekleństwo BARTANGU henry Trochę dalej 288 17.06.2017 00:47
Zdążyć przed Putinem czyli Mołdawia 2014. Louis Trochę dalej 68 15.02.2017 00:57
Solo przed siebie, czyli tam i z powrotem bukowski Przygotowania do wyjazdów 5 17.12.2014 21:09
Plan B, czyli przed siebie na luzie kiub Trochę dalej 42 12.11.2008 00:02


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.