|
|
#6 |
![]() Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin
Posty: 488
Motocykl: ST XTZ 750'89
Online: 2 tygodni 3 dni 9 godz 7 min 53 s
|
Super fotki!
Znam miejsca i mam nadzieje, ze jeszcze wiecej poznam w 2016 Nadal wspominamy super spotkanie i rajd!Kamyk |
|
|
|