Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, ¶rednie i duże. > Kwestie różne, ale podróżne.

Kwestie różne, ale podróżne. Jak nic z powyższego o podróżowaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj...

Odpowiedz
 
Narzędzia w±tku Wygl±d
Stary 20.01.2015, 13:05   #1
qbaRD07

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Szczecin
Posty: 758
Motocykl: Tenere 700
qbaRD07 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesi±c 3 tygodni 5 dni 2 godz 5 min 29 s
Domy¶lnie

To chyba jaki¶ KTM
qbaRD07 jest offline   OdpowiedĽ z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia w±tku
Wygl±d

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
U¶mieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne w±tki
W±tek Autor w±tku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Raz bliżej, raz dalej- sezon 2013 zaczekaj Polska 90 18.04.2014 22:54


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.