|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Podlasie
Posty: 2,662
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 5 godz 18 min 30 s
|
A gepardy
?
|
|
|
|
|
|
#2 |
![]() Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Jeleśnia - Żywiec
Posty: 1,408
Motocykl: CZ 350/XL 600
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 3 godz 25 min 8 s
|
Jak tam z dostępnością kas fiskalnych na odludziach i jakie są stawki VAtu?
__________________
Naczelny Filozof Cezet 350 '83 [z dwoniącym tłokiem] [bez kilku podkładek] [w kolorze Zielonego Trabanta] Kymco Activ 50 ADV |
|
|
|
![]() |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Grecja 2013-W pogoni za słońcem, nie o to chodzi, dzisiaj nie pijemy. | calgon | Trochę dalej | 123 | 07.07.2014 22:08 |