Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afryki

Wszystko dla Afryki Wszystkie nieoryginalne rozwiązania, które można zapakować do Twojego motocykla. Gmole, stelaże, kufry, sakwy, bagażniki, uchwyty, kanapy, modyfikacje zawieszeń, kierownic, gniazdka, GPSy, dynojety, bagstery i inne scottoilery...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07.03.2012, 08:31   #1
motormaniak
mistrzu
 
motormaniak's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 1,962
Motocykl: RD03
Przebieg: ?
Galeria: Zdjęcia
motormaniak jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 tygodni 1 dzień 15 godz 48 min 5 s
Domyślnie

bez.tytułu.JPG
czy chodzi o te gumki nr 15 na schemacie? Dostepne za pare groszy w Larsonie.
__________________
Enduro i ADV
motormaniak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.03.2012, 09:40   #2
magicl
 
magicl's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Kerry :-)) Ireland
Posty: 489
Motocykl: RD07a
Przebieg: 61.000
magicl jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 3 dni 23 godz 16 min 42 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał motormaniak Zobacz post
Załącznik 29146
czy chodzi o te gumki nr 15 na schemacie? Dostepne za pare groszy w Larsonie.
Cena za sztuke 6,90pln
magicl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.03.2012, 09:48   #3
puntek
 
puntek's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Raczyce/Wrocław
Posty: 2,012
Motocykl: RD04
Przebieg: 3 ....
puntek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 22 godz 28 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał magicl Zobacz post
Cena za sztuke 6,90pln
chyba ze z rabatem to mniej
__________________
AKTUALNIE SZUKAM PRACY!!! ale nadaję się tylko na szefa
puntek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.03.2012, 18:15   #4
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Milazzo
Posty: 5,640
Motocykl: XRV 750
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 4 godz 32 min 6 s
Domyślnie

W sklepie z pralkami nie mieli luzem nic , tylko w komplecie z amortyzatorem bębna pralki . Poszedłem do sklepu motoryzacyjnego kolegi , pogrzebałem trochę w katalogach znajdując prawie identyczne jak te oryginalne za 1,24 zł szt. , fachowa nazwa "tulejka przelotowa" . Wchodzi do środka oryginalna metalowa tulejka , poskręcałem i nic nie brzęczy .
__________________

Non si invecchia in base al tempo che si ha alle spalle, si invecchia quando si inizia a dimenticare i sogni .
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.