|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Chorzów
Posty: 66
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Online: 3 dni 9 godz 21 min 7 s
|
Wyciągasz bezpodstawne wnioski kolego ale szanuje twoje zdanie.Wkleję zaraz jakiś komentarz z NK i się poprawie będzie miodzio.
|
|
|
|
|
|
#2 |
![]() Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Reykjavik
Posty: 681
Motocykl: tyż Honda ale mała siostra królowej
Przebieg: jest
Online: 1 miesiąc 3 dni 3 godz 35 min 20 s
|
Przyznam, ze myślałam że tylko ja nie łapię wątku tej relacji..no ale sztuka przez duże "S" broni się sama a " warsztat" autora rzuca na kolana...
|
|
|
|