|
|
|
|
#2 |
![]() |
Niech Ci się wiedzie IZI na niebieskich szutrach...........
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
droga jest celem
![]() Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 1,007
Motocykl: RD07, LC8
Przebieg: X70.000
Galeria: Zdjęcia
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 1 dzień 18 godz 34 min 0
|
"... gdy ktoś z nasz już do Ciebie dotrze,
to otwórz mu bramę szeroko Piotrze, i skieruj go proszę Piotrze jak brata, na szutry, gdzie można Afryką polatać..." [*]
__________________
RideNow! |
|
|
|
|
|
#4 |
![]() Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Wrocek
Posty: 302
Online: 3 tygodni 15 godz 5 min 45 s
|
[*] ......dalej brak słów
__________________
...a jednak można żyć bez powietrza... |
|
|
|
|
|
#5 |
|
Zarejestrowany: Oct 2011
Posty: 2
Motocykl: RD03
Online: 2 godz 38 min 49 s
|
oby Jego dzisiejsze drogi były Jemu nagrodą
[']['][']['][']... |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Zakonserwowany
![]() |
Dziś rano w cerkwi w Łopience ( Bieszczady ) , odprawiono mszę w intencji Iziego i Wojtka .
__________________
Non si invecchia in base al tempo che si ha alle spalle, si invecchia quando si inizia a dimenticare i sogni . Ostatnio edytowane przez Adagiio : 24.05.2013 o 06:40 |
|
|
|
|
|
#7 |
![]() Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Chwałowice/Wrocław
Posty: 466
Motocykl: RD07
Przebieg: 99 000
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 1 dzień 9 godz 3 min 7 s
|
Od lat śledzę relacje i czytam wszystko o IZIm, i co chwila coś nowego się pojawia, mam nadzieje że jeszcze długo tak będzie, zdjęcia, filmiki, teksty. I zawsze gęba rozdziawiona i ślina leci. Nie znałem go osobiście, ale mieszkaliśmy blisko po drodze mogliśmy sie mijać nie raz, straciłem szansę żeby go spotkać. Wyć sie chce aż dziw bierze.
Byłem z synem na cmentarzu w Czernicy, opowiedziałem mu historie, pomógł mi znaleźć grub, chwile się zamyslił, ziarenko zasiane. Eh tak pozwoliłem sobie, choć jestem nowy ale już mi tak na sercu leżało pozdrawiam |
|
|
|
|
|
#8 |
![]() Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Bielsko - Biała
Posty: 1,364
Motocykl: dr650se
Galeria: Zdjęcia
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 1 godz 20 min 44 s
|
['] Życzę miłości i ciepła w duszy przy wigilijnym stole. Dobrych wspomnień, jasnych łez. On będzie z Wami!
__________________
...i zapytała mnie góra "dokąd tak pędzisz samotny wilku?" "Szukam tego co najważniejsze" odpowiedziałem "Dlaczego więc się tak spieszysz?" Na to pytanie nie znalazłem odpowiedzi. |
|
|
|