Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Pamiętnik > Izi

Izi [Robert Gałka ✰24.02.1972 ✞26.07.2010]

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26.07.2011, 07:29   #1
Mysza 1


Zarejestrowany: Jul 2011
Posty: 1
Motocykl: RD03
Mysza 1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 11 min 18 s
Domyślnie

to już rok jak nie ma Cię z nami...i nadal ciężko na duszy..... (^)
spoczywaj w pokoju.....
Mysza 1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.07.2011, 15:02   #2
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,776
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 4 dni 6 godz 26 min 40 s
Domyślnie To juz rok...

http://www.youtube.com/watch?v=rRgUXbCUhuU


Wspomnienia Zazigiego o Izim

Ostatnio edytowane przez puszek : 26.07.2011 o 17:38
puszek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.07.2011, 17:16   #3
jochen
Kierowca bombowca
 
jochen's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kraków
Posty: 2,581
Motocykl: RD07a
jochen jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 11 godz 36 min 2 s
Domyślnie

Ano, niestety to już rok... I wciąż tak samo smutno jak przed rokiem. Dzięki Puszek, fajnie to zmontowałeś, aż się łezka w oku kręci...
__________________
AT RD07A, '98, HRC
jochen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.07.2011, 17:37   #4
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,776
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 4 dni 6 godz 26 min 40 s
Domyślnie

Kurde...to film Zazigiego...ja tylko przypominam....
puszek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2011, 13:21   #5
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,057
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 14 godz 5 min 59 s
Domyślnie

Pamiętamy ...[*]
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.08.2011, 12:03   #6
Nowy
blues i enduro
 
Nowy's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Łódź/Supraśl
Posty: 387
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
Nowy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 5 dni 15 godz 47 min 0
Domyślnie

nie poznałem osobiście a jednak znałem Iziego z wielu relacji, które są do dziś dla mnie inspiracją. Wczoraj natknąłem się na takie zdjęcie:
Nowy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.10.2011, 14:36   #7
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,636
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 12 godz 11 min 0
Domyślnie

Wywolany przez Elwooda informuje, ze w miejscu gdzie zginal Izi wisi tablica informujaca o tym.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_5053.JPG (244.6 KB, 160 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_5039.JPG (351.6 KB, 102 wyświetleń)
__________________
Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.
sambor1965 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.11.2011, 07:40   #8
Lupus
 
Lupus's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Bielsko - Biała
Posty: 1,364
Motocykl: dr650se
Galeria: Zdjęcia
Lupus jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 1 godz 20 min 44 s
Domyślnie

['][']
__________________
...i zapytała mnie góra "dokąd tak pędzisz samotny wilku?"
"Szukam tego co najważniejsze" odpowiedziałem
"Dlaczego więc się tak spieszysz?"
Na to pytanie nie znalazłem odpowiedzi.
Lupus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.11.2011, 08:16   #9
<mario>
 
<mario>'s Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: dziura w lesie
Posty: 103
Motocykl: PD 06
<mario> jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 15 godz 54 min 54 s
Domyślnie

['][']
<mario> jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.11.2011, 09:13   #10
ferolo
 
ferolo's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Słupsk
Posty: 707
Motocykl: aprilia tuareg 660
Przebieg: od zera
ferolo jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 19 godz 18 min 8 s
Domyślnie

['][']
ferolo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.