|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: Jul 2011
Posty: 1
Motocykl: RD03
Online: 11 min 18 s
|
to już rok jak nie ma Cię z nami...i nadal ciężko na duszy..... (^)
spoczywaj w pokoju..... |
|
|
|
|
|
#2 |
![]() Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,776
Motocykl: RD07a
Online: 4 miesiące 3 tygodni 4 dni 6 godz 26 min 40 s
|
Ostatnio edytowane przez puszek : 26.07.2011 o 17:38 |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Kierowca bombowca
![]() |
Ano, niestety to już rok... I wciąż tak samo smutno jak przed rokiem. Dzięki Puszek, fajnie to zmontowałeś, aż się łezka w oku kręci...
__________________
AT RD07A, '98, HRC |
|
|
|
|
|
#4 |
![]() Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,776
Motocykl: RD07a
Online: 4 miesiące 3 tygodni 4 dni 6 godz 26 min 40 s
|
Kurde...to film Zazigiego...ja tylko przypominam....
|
|
|
|
|
|
#5 |
![]() Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,057
Motocykl: RD03
Online: 2 tygodni 5 dni 14 godz 5 min 59 s
|
Pamiętamy ...[*]
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
blues i enduro
![]() Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Łódź/Supraśl
Posty: 387
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 5 dni 15 godz 47 min 0
|
nie poznałem osobiście a jednak znałem Iziego z wielu relacji, które są do dziś dla mnie inspiracją. Wczoraj natknąłem się na takie zdjęcie:
|
|
|
|
|
|
#7 |
![]() Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,636
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 12 godz 11 min 0
|
Wywolany przez Elwooda informuje, ze w miejscu gdzie zginal Izi wisi tablica informujaca o tym.
__________________
Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację. |
|
|
|
|
|
#8 |
![]() Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Bielsko - Biała
Posty: 1,364
Motocykl: dr650se
Galeria: Zdjęcia
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 1 godz 20 min 44 s
|
['][']
__________________
...i zapytała mnie góra "dokąd tak pędzisz samotny wilku?" "Szukam tego co najważniejsze" odpowiedziałem "Dlaczego więc się tak spieszysz?" Na to pytanie nie znalazłem odpowiedzi. |
|
|
|
|
|
#9 |
![]() |
['][']
|
|
|
|
|
|
#10 |
![]() Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Słupsk
Posty: 707
Motocykl: aprilia tuareg 660
Przebieg: od zera
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 19 godz 18 min 8 s
|
['][']
|
|
|
|