Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 06.03.2013, 11:50   #1
Zimny75


Zarejestrowany: Dec 2011
Miasto: Poznań
Posty: 54
Motocykl: Aprilia Atlantic 500
Zimny75 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 godz 25 min 8 s
Domyślnie Kolizja - sprawa w sądzie, prośba o radę

Pod koniec stycznia miałem puszką delikatną stłuczkę-kolizję, wjeżdżając na parking poczułem uderzenie w lewy tył, okazało się że facet wycofując z miejsca postojowego zahaczył mnie, uszkodzenia lekkie, on miał przerysowanie na tylnym zderzaku ja wgniecone lewe tylne nadkole i porysowany błotnik. Starszy Pan przyznał że to jego wina, zdarzenie widział parkingowy, także był świadek. Zaproponowałem Panu aby wypłacił mi z 200-300 zł i po temacie, gość powiedział że dogadamy się wieczorem ale teraz musi koniecznie wyjechać, znam człowieka z widzenia, ponadto starszy siwawy nie podejrzewałem nic złego, zgodziłem się. Wieczorem starszy Pan nie miał dla mnie czasu, na drugi dzień nie odbierał telefonu, ogólnie mnie olał Poinformowałem ubezpieczyciela który zproponował mi usunięcie szkody z mojego AC albo z OC winnego ale po udowodnieniu winy przez Policję albo sąd. Wyprzedzając jego ruch zgłosiłem sprawę na Policji, przedstawiłem zdjęcia na których uwieczniłem szkody swoje jak i Pana (starszy Pan po dwóch dniach usunął wszystkie rysy ze zderzaka) przesłuchano Pan, który przedstawił całkiem inny obrót sprawy (nie wiem jaki Policjantka nie chce mi powiedzieć) świadek nagle stracił pamięć, powiedział tylko że zdarzenie było lecz kto zawinił to dokładnie nie widział Policja sprawę kieruje do sądu, czy muszę się czegoś obawiać, mogę ponieść jakieś koszty, mam się jakoś zabezpieczyć ? Co robić ? W tym dziwnym kraju z pokrzywdzonego nagle mogę stać się sprawcą...

Ps. Ogólnie temat był odpuścił bo szkody wynoszą niecałe 500 zł, gdyby to był biedny człowiek albo chciał porozmawiać, dogadać się, machnął bym ręką, pasta Tempo, flaszka dla blacharza i dobra jest, ale ciężko mi zgodzić się z takim traktowaniem, uważając człowieka za honorowego mocno się przejechałem, nie chcę żeby za każdym razem facet przechodził koło mnie i śmiał mi się prosto w twarz... Ogólnie należy mu się strzał w pysk ale siwe włosy i fakt że za bydlaka miałbym sobie grzebać w papierach mnie powstrzymują.
Zimny75 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Tylny amortyzator WP od LC4 w RD03,04-kolizja? PiotrTMC Rama, zawieszenia, napęd 8 09.04.2014 22:56
Mapnik - prosba o rade Thered Przygotowania do wyjazdów 24 04.03.2014 18:38
Namiot rodzinny- prośba o radę wasilczuk Szpej turystyczny - Produkty i Porady 19 14.04.2013 20:34


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.