Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 03.08.2010, 00:24   #29
smiglo


Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Warszawa - Wawer
Posty: 29
Motocykl: RD07a
smiglo jest na dystyngowanej drodze
Online: 12 godz 46 min 22 s
Domyślnie

Zaraz przeczytam "instrukcję" wklejania zdjęć i filmów i coś zmajstruję...
Co do słuchania grupy a nie Puszka - masz rację , ale po prostu uznałem, że lepiej się znacie - tak więc gdyby coś to winny jest Puszek Wow! Cóż za przewrotny finał! Puszek ciągnie Puszka na pomarańczowej linie po trawie! To się nazywa "wykręcić kota ogonem"!

A tak na prawdę, to dostałem trochę niewykonalne zadanie - jechać asfaltami, ale krótką trasą, żeby nie jechać w nocy i na dodatek musiałem się spieszyć bo poprosiłem Łukasza, żeby wstrzymał początek imprezy do naszego powrotu, żebyśmy mieli co zjeść (w końcu przez cały czas na trasie niczego nie zjedliśmy) - firma cateringowa czekała na nas 3 godziny... tak więc żadne wyjście nie było najlepsze. Dobrze, że w tym wszystkim udało mi się pomylić trasę "tylko" kilka razy... Następnym razem będzie lepiej!

A co do czekania na "rozstajach" to istotnie powinienem był powiedzieć, że stosuję zasadę, że KAŻDY MA OBOWIĄZEK POCZEKAĆ NA NASTĘPNEGO i dopiero wtedy może ruszyć dalej. W ten sposób NIKT SIĘ NIE ZGUBI i grupa porusza się w szybszym tempie niż w sytuacji, gdy wszyscy czekają na krzyżówce na ostatni motocykl i dopiero wtedy ruszają wszyscy razem. Ta druga metoda jest na pewno bardziej "towarzyska", ale trzeba mieć na nią hektolitry czasu - bo zawsze ktoś wyciągnie picie, kanapkę, papierosa.
Następnym razem zrobimy krótszą trasę - będzie więcej czasu.

Rano specjalnie mówiłem o możliwości przejechania trasy "w lewo" lub "w prawo", bo wiedziałem, że po przejechaniu na początku tego "górskiego" kawałka wszyscy będą umordowani i morale w narodzie spadnie. Jadąc trasę od drugiej strony nie byłoby takiego zmęczenia na początku, byłyby dziurawe asfalty, szutry, potem Solina, potem trudniejszy odcinek ale robiony od góry, potem asfalty Słowacji, szuter od zielonej granicy, znowu asfalt i szuter i ... możliwość odpuszczenia przejazdu graniami... Prawdę mówiąc i tak nie przejechaliśmy najtrudniejszej części koło "opuszczonej wsi", gdzie Łukasz, który jechał z Blobem powiedział, że był prawdziwy hardcore...

Ale spoko! I tak już ustaliłem, że WSZYSTKIEMU JEST WINNY PUSZEK!
__________________
Śmigło - "za górką będzie szuter"
smiglo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szuter party III PL-UA-SK-PL BLOB Imprezy forum AT i zloty ogólne 844 03.03.2015 17:55
SZUTER PARTY II-podsumowanie BLOB Imprezy forum AT i zloty ogólne 88 06.09.2010 11:26
Tyrawa solna - after party ;) Lepi Imprezy forum AT i zloty ogólne 17 25.06.2010 12:16


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.