Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > KTM

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary Dzisiaj, 18:32   #21
szynszyll
 
szynszyll's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,279
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 1 dzień 1 godz 35 min 16 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rrolek Zobacz post
No nie wiem czy to może mieć jakieś znaczenie. Chyba, że podziałka nie jest stała. Przekładki, zakładam, proste.
ja tez nie wiem i sie pewno nie dowiem, ale usterka ustapila. po wbiciu jedynki z wcisnietym sprzeglem kolo stoi w miejscu. jak motocykl do mnie trafil to nie dalo sie go zatrzymac a motocykl 'ciagnal' do przodu. ktos po cos wymyslil 3 rozne tarcze i ktos po cos poprosil, zeby ostatnia obrocic o ząbek. jaki to ma sens? pojecia nie mam i nie potrafie tego wyjasnic + do niczego mi to nie potrzebne. robie to co napisali w instrukcji serwisowej. jak na magistrali bedzie cisnienie OK to jutro sie zegnamy.
__________________
buziaki

Ostatnio edytowane przez szynszyll : Dzisiaj o 19:05
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.