|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Łańcut
Posty: 21
Motocykl: RD07
Przebieg: 70 000
Online: 3 dni 21 godz 15 min 15 s
|
Witam
Zastanawiam się zakupem kasku LS2 MX442 wersji niby na dakar 2011 cena jest dość atrakcyjna. Widziałem wykonanie innych modeli jestem mile zaskoczony. Co powiecie na ten temat? |
|
|
|
|
|
#2 |
![]() |
trzeba by to wziasc do reki i poogladac. firma jak firma:
http://www.ls2helmets.es/ strone maja to plus nie sadze by bylo to znacznie lepsze czy gorsze od wszelkiego rodzaju kaskow naxa, nitro, probiker itd. pierwsza liga to to nie jest - chcesz kask otwarty czy z szyba?
__________________
buziaki
|
|
|
|
|
|
#3 |
![]() Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Hajnówka
Posty: 537
Motocykl: Ktm 690r bmw rt
Przebieg: mały
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 4 godz 46 min 38 s
|
Mam taki z otwierana szczeką ls2 i powiem tak, drugi raz nie kupie bo niewygodny, paruje szyba okrutnie, rozmiary dziwne mam L a kobita ma M i obydwa sa takie same. Kup cos innego, nie wiem co cie mile zaskoczyło w wykonaniu, tylko cena jest okey.
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
mistrzu
![]() Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 1,962
Motocykl: RD03
Przebieg: ?
Galeria: Zdjęcia
Online: 2 miesiące 4 tygodni 1 dzień 10 godz 21 min 48 s
|
Malowanie zajebiste!!!! Brakuje w nim tylko wentylacji - otworów pod daszkiem w skorupie i wylotów z tyłu. Ja w swoim podobnym kasku powierciłem je sam wiertłem 14mm i porobiłem rowki w styropianie.
Ja parę miesięcy temu porównywałem kaski enduro z szybą LS2, naxa, itp. Kupiłem Uveksa enduro z Luisa, ale drugim razem zaryzykował bym Naxę bo fajnie wykonana a co do uveksa mam ciągle mieszane odczucia. Kupiłem go żeby w takie chłodne dni jak dzisiaj jeżzić w nim zamiast w kasku z goglami, a okazuje się że szyba paruje gorzej niż we wszystkich kaskach jakie mam/miałem, pin locka nie mogę dobrać ze względu na kształt szyby i parę innych...
__________________
Enduro i ADV Ostatnio edytowane przez motormaniak : 20.12.2011 o 13:18 |
|
|
|
|
|
#5 |
![]() Zarejestrowany: Nov 2011
Miasto: Giżycko
Posty: 98
Motocykl: Lc8 950 Adventure
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 27 min 40 s
|
Doświadczenie mam żadne ale po kilku miesiącach NAXY która była zajeb...e głośna i parowała niczym parowóz dodatkowo ichniejsza L-ka cisnęła mnie w dyńkę że uszy odpadały (miała się ułożyć...), przez przypadek przymierzyłem też L-kę LS2 z szybką i o wiele lepiej; nie wiele myśląc kupiłem i po tygodniu pojechałem się przejechać ze względu na pogodę zrobiłem z 10mil raptem i na początku się oglądałem czy się mi coś do tłumika nie przyczepiło
- prawie nie słyszałem mojego trampka.Pewnie są lepsze ale jak na tę chwilę mając porównanie tylko z NAXĄ uważam że wszystkie parametry (hałas, parowanie i wygoda) in plus . pozdr |
|
|
|
|
|
#6 |
|
mistrzu
![]() Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 1,962
Motocykl: RD03
Przebieg: ?
Galeria: Zdjęcia
Online: 2 miesiące 4 tygodni 1 dzień 10 godz 21 min 48 s
|
Naxa ma 2 modele z szybą. Stary w różnych kolorach i dostępny od 2011 nowy model wyłącznie w kolorze czarnym i camo. Jak je oglądałem to te dwa kaski dzieli przepaść, pomimo różnicy w cenie 60 zł..
__________________
Enduro i ADV |
|
|
|
|
|
#7 |
![]() Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: koszalin
Posty: 148
Motocykl: RD04
Online: 2 tygodni 2 dni 17 godz 32 min 23 s
|
znajomy przymierzal (pare sztuk) tego enduro z szybka niepamietam jaki model wszystkie mialy takie znieksztalcenie obrazu na srodku szyby trzeba odkleic folie i obkrecac glowe i zwrocic uwage,wtedy mialy to wszystkie w sklepie,MOZE tylko przypadek ? ZE WSZYSTKIE TAK MIALY.
|
|
|
|
|
|
#8 | |
|
poleca: filcy - jako obuwie trwałe, zawsze modne i wygodne
![]() Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: W-wa/Stare Bielany
Posty: 864
Motocykl: RD07a
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 6 dni 20 godz 2 min 37 s
|
Cytat:
__________________
"Im wyżej się wznosimy tym mniejsi wydajemy się być tym którzy zostają na dole" F. Nietzche |
|
|
|
|
|
|
#9 | |
|
mistrzu
![]() Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 1,962
Motocykl: RD03
Przebieg: ?
Galeria: Zdjęcia
Online: 2 miesiące 4 tygodni 1 dzień 10 godz 21 min 48 s
|
Cytat:
__________________
Enduro i ADV |
|
|
|
|
|
|
#10 |
![]() |
Maniak cieszy mnie Twoja asertywność.
__________________
RD 03 TO NAJSTARSZA AFRYKA ... MOTOR MARKAXRV 650 THE LAST TRUE DUAL SPORT BIKE ON EARTH http://www.youtube.com/watch?v=fnEHAjt_XPw |
|
|
|
![]() |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Co sądzicie ? | Kubaandcom | Kaski | 2 | 19.11.2012 22:17 |