Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25.06.2024, 06:57   #21
Dubel
 
Dubel's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Ålesund, N
Posty: 187
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: Rosnacy
Dubel jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 2 godz 22 min 12 s
Domyślnie

Uwazam ze szparag jest bardzo dobrym marketingowcem i srednim mechanikiem, z wiedza tajemna bym go nie mieszal ... na FAT mamy co najmniej nastu fachowcow u ktorych owy celebryta powinien odbyc kilkuletnie praktyki.
__________________
Całego świata nie zmienisz ... Ludzi do miłości nie zmusisz, ani nawet do lubienia ciebie. Zawsze jednak masz wpływ na to , jaki jest ten kawałek świata wokół Ciebie i kto się w nim znajduje.


https://youtu.be/skPjiSzR9n4?si=bnBpO9UVjUZGes_2
Dubel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.06.2024, 08:04   #22
Bohun
 
Bohun's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2010
Posty: 533
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Bohun jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 8 godz 24 min 52 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dubel Zobacz post
Uwazam ze szparag jest bardzo dobrym marketingowcem i srednim mechanikiem, z wiedza tajemna bym go nie mieszal ... na FAT mamy co najmniej nastu fachowcow u ktorych owy celebryta powinien odbyc kilkuletnie praktyki.
Jak sam mechanikujesz i kopiesz pod kimś dołek to taki z ciebie mechanik. Dotyczy każdego zawodu. Nie znam Szparaga, ale poprzedni kierownik prowadził u niego trampka, lipy się nie doszukałem. Takie czasy, zarabia się na czym się da, nie podważałeś wiarygodności czarka z marketingu od szprycy, taki wiarygodny był. Dej spokój. Ludzie chcą się spotkać
__________________
Kto prędko daje, ten dwa razy daje.
Bohun jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.06.2024, 08:57   #23
Dubel
 
Dubel's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Ålesund, N
Posty: 187
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: Rosnacy
Dubel jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 2 godz 22 min 12 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bohun Zobacz post
Jak sam mechanikujesz i kopiesz pod kimś dołek to taki z ciebie mechanik. Dotyczy każdego zawodu. Nie znam Szparaga, ale poprzedni kierownik prowadził u niego trampka, lipy się nie doszukałem. Takie czasy, zarabia się na czym się da, nie podważałeś wiarygodności czarka z marketingu od szprycy, taki wiarygodny był. Dej spokój. Ludzie chcą się spotkać
Nie wiedzialem ze wyrazenie swojej subiektywnej opini jest kopaniem dolkow no coz czlowiek sie uczy cale zycie .... ocene swoja opieram przez kilkukrotne dyskusje za zywo oraz ogolnodostepne materialy na FB czy YT. Byc moze dla calkowitego laika w mechanice owe szkolenia maja merytoryczne uzasadnienie.
__________________
Całego świata nie zmienisz ... Ludzi do miłości nie zmusisz, ani nawet do lubienia ciebie. Zawsze jednak masz wpływ na to , jaki jest ten kawałek świata wokół Ciebie i kto się w nim znajduje.


https://youtu.be/skPjiSzR9n4?si=bnBpO9UVjUZGes_2
Dubel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.06.2024, 09:31   #24
sluza
 
sluza's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Bialystok I Akalice
Posty: 1,710
Motocykl: AT RD07a; XR600R
sluza jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 21 godz 31 min 45 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Artek Zobacz post
Dziękuję Śluza za serwisówkę
ALE spotkała mnie "w drodze" przykra sprawa. Mianowicie spaliło się sprzęgło i nie chcę o tym rozmawiać
Serwisówka przewiduje użycie specjalnych narzędzi z zastrzeżeniem: nie używać innych A ja certyfikowanych logo KTM narzędzi nie mam.
Serwisówka mówi, żeby odkręcić całe sprzęgło. W drodze nie miałem klucza nasadowego 30, 4 śrubek M5*40 i klucza do blokady sprzęgła.
ALE naoglądałem się pakistańskich filmów i zmieniłem tarcze ich sposobem...i nie odkreciłem całego kosza, jak serwisówka mówi.
Są rzeczy, które nie śniły się austryjackim inżynieromWierzę, że Szparag takią wiedzą się podzieli...
Zatem sam widzisz, że wystarczy stały dostęp do internetu...
sluza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.06.2024, 11:08   #25
Artek
Dominator.
 
Artek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Ze wsi jestem w ZMY
Posty: 2,606
Motocykl: RD03 lekko młotkiem dłubnięta
Artek jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 3 tygodni 3 dni 12 godz 34 min 17 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sluza Zobacz post
Zatem sam widzisz, że wystarczy stały dostęp do internetu...
Zgadzam się w pełni. Ale czasem szukanie takiej wiedzy zajmuje w ciul czasu, bo celebrytów pełno...

Wiem, że Kowal prowadził też tego typu szkolenia i ludzie też byli zadowoleni. Wiem także, że na forum jest kilku bardzo dobrych mechaników, ale nikt nie uczy lub dzieli się wiedzą w ograniczony sposób.


Serwisówka do gazików z 23 roku: https://we.tl/t-0hZy9Kla8D
__________________
...
Artek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.06.2024, 18:36   #26
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,988
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 8 godz 16 min 35 s
Domyślnie

Podzielić wiedzą to się mogę z kolegą czy znajomym. Dziś na rynku jest 30 % warsztatów prowadzonych przez fachowców a 70 % to partacze i wymieniacze, którzy wiedze czerpią z netu. Piekarz, który prowadzi warsztat motocyklowy . To jest paradoks że w tym kraju nie potrzebujesz żadnego papieru potwierdzającego uczestnictwo w szkoleniach, kursach, licencje, wykształcenie. Zapytaj jakie trza mieć papiery w de żeby móc dotknąć czyjś motocykl ?
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Poradnik mechaniczny szparaga. szparag Forumowy Mechanik 861 11.03.2020 22:43


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.