Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Samochód Forumowicza

Samochód Forumowicza Wszystko o wsparciu auta - zwłaszcza jak nim wozisz moto na garbie.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31.05.2024, 21:17   #1671
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,859
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 4 dni 21 godz 10 min 19 s
Domyślnie

Prądy błądzące chyba nas trapią. Dwa razy dzisiaj przestawiało się podczas jazdy, ustawienie ładowania z 80% na 100%. Podczas któregoś wsiadania pojawiła się kontrolka poduszki powietrznej a w aplikacji informacja o uszkodzeniu. Klapka ponownie dała znać o sobie, teraz myślę że gdzieś tam w środku są generowane błędy, być może po uderzeniu. Czyli oprócz naprawy żelaza trzeba będzie zaglądnąć też do głowy.
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 22:57   #1672
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,859
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 4 dni 21 godz 10 min 19 s
Domyślnie

Będąc w swoistym zawieszeniu, to coś tam wypocę prywatnie. Ciężko obecnie wsiąść w dwie osoby na motocykl, a i auto swoje fochy też ma. No ale jakoś się tak stało że w tym roku mieliśmy ponownie się wybrać na czeski zlot, jak to oni mówią, sraz. Motocykl jestem pewien że dałby radę, ale moja żona, Zofia już nie za bardzo. By nie stracić wpisowego padł pomysł, aby to zrobić autem. W czwartek rano podjechałem na Szewską i przez godzinę próbowałem się dostać do portu ładowania. Przyznaję że już myślałem że ruszymy w drogę z poziomem baterii 48 %, może w drodze mu się odmieni. Na szczęście udało się otworzyć klapkę i wyruszyliśmy z poziomem 100 %, odwiedzając po drodze teściową w Żywcu gdzie przy okazji dokupiliśmy zastrzyki na rozrzedzenie krwi. Na miejsce zlotu, Lanskie Łaźnie, dotarliśmy o 12 w nocy, w Ołomuńcu udało się klapkę otworzyć, podobnie jak w miejscu docelowym aby uzupełnić energię na następny dzień. Ten miał być tylko rozruchowym i auto nie było nam potrzebne, dopiero jutro mają być główne atrakcje, między innymi mam mieć jazdę 1300 GS I zobaczymy jak to będzie. Co się w dniu dzisiejszym udało, to przysiąść na 1300 porównać go z 1250 i próbować z tego wyciągnąć jakieś wnioski. To co mi się rzuciło w oczy to fakt że na pierwszy rzut oka, przednie lagi w 1250 GS ADV wyglądają na mniej masywne niż w chudym 1300 GS. To na co zwróciłem uwagę to znak graficzny zlotu, no bo wyszło przypadkowo na to że zlot został, zorganizowany niejako na naszą cześć
Bo jak inaczej zinterpretować BMW 20 jak nie fakt że to już 20 wspólnych sezonów na motocyklu za nami
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_4205.jpg (547.3 KB, 0 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_4206.jpg (468.0 KB, 0 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_4207.jpg (575.9 KB, 0 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_4209.jpg (339.8 KB, 0 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_4210.jpg (341.8 KB, 0 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_4211.jpg (256.2 KB, 0 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_4212.jpg (181.3 KB, 0 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_4213.jpg (705.4 KB, 0 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_4215.jpg (205.1 KB, 0 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.