Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.03.2023, 19:44   #15
Janek1


Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 56
Motocykl: RD03
Janek1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 19 godz 55 min 26 s
Domyślnie

Witajcie ,
Siadam nad google maps i patrze gdzie tu planowac wypad w tym roku.Od x czasu patrze na Norwegie i nie za bardzo mi to wychodzilo,gdzie indziej sie jechalo. W tym roku zaswitalo mi ,ze moze wkoncu tam pojade. Bo,moge tylko w polowie sierpnia dwa tygodnie wyrwac na wypad.Mialy byc wlochy ,ale ze upal w tym czasie nie da zyc ,wiec mysle wkoncu o Norwegii.Wiem dwa tygodnie nie da rady normalnie objechac tego co "must see"(mam na mysli Nordkapp) i inne ciekawostki.Wiec wpadlem na troche nie typowy wypad na moto ,objechac "dolna czesc Norwegii" ,dojechac max do Trondheim.
Zachaczajac droge troli ,jezyk trola ,lodowiec itp jest tego troche w tej czesci Norwegi.No i teraz pytanie zasadnicze ,czy da rade polaczyc jazde moto z malymi trekkingami (2/4 h ) dojscie na polke skalna,lodowiec i chyba jezyk trola tez trzeba na pieszo zrobic.Czy moto bedzie bezpieczne i jak wroce to czy nadal bedzie stal w miejscu ,gdzie go zostawie?Wiadomo nikt nie da 100% gwarancji ,ze tak bedzie ,ale cos mozna wywrozyc jak tam z bezpieczestwem jest.
A NordKapp bedzie to oddzielny watek,na kiedys indziej.O pogode nie pytam
Janek1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem