Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.11.2021, 19:29   #8
broda38


Zarejestrowany: Oct 2020
Miasto: mazury
Posty: 32
Motocykl: CRF 1000 Dct
broda38 jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 18 godz 21 min 25 s
Domyślnie

No właśnie ,był odwrotnie zamontowany ,montowałem nowy leflektor i nie zwróciłem uwagi na kierunek.Motor odpala. Mam inny problem ,do momentu kiedy nie udawało mi się odpalić silnika lampka kontrolna MIL gasła po tych 3-4 s ,wydawało się wszystko ok ,teraz mam problem ze skrzynią DCT.Po przekręceniu kluczyka na zapłon MIL już nie gaśnie ,skrzynia pokazuje, że jest na N ,ale po uruchomieniu ginie N ,pojawia się ten migający poziomy "-" . Czujniki napewno popodłanczane dobrze ,cała instalacja el. raczej też ,tu akurat cięzko sie pomylić ,zrobiłem babola z tym czujnikiem wywrotu ,ale reszta wydaje się ok.
Jak udało mi się odpalic silnik nie był spięty z tylnym kołem łańcuchem ,wyświetlacz pokazywał kilkanaści km prędkość,nie miał żadnego oporu tylnego koła ,może przez to cos się zblokowało ? ,czujnik abs tylnego koła stał ,silnik działał ,co myślicie ?
Wymieniałem też na nowy czujnik stopki bocznej .Motocykl przy otwartej stopce nie gaśnie .Nie da się tego czujnika zamontować źle ,jest tylko jedna pozycja żeby bolczyk czujnika wszedł w otwór w stopce + śruba .
Próby zresetowania sterownika skrzyni tez nic nie dają ,mówie o tej procedurze :zapłon D N D itd.
Co jeszcze można garażowym sposobem sprawdzić ,Aso zostawie na koniec ,jak już wszystko zawiedzie he he.
broda38 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem