Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.08.2022, 21:43   #474
Brzeszczot
 
Brzeszczot's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2019
Miasto: Leśna Dzicz
Posty: 542
Motocykl: KTM R
Przebieg: jest
Brzeszczot jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 3 dni 10 godz 16 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał pawelsitek Zobacz post
Dzień dobry państwu



Bezprawnie pojawiła sie moja pomarańcza na zdjęciach, bede sie domagał odszkodowania od jegomościa powyżej



Przejechałem sie na tym BMW, przepaść jeśli chodzi o komfort na czarnym. Duzo wygodniejszy niż 1150 na których jezdziłem.

Tyle że 1150 tłukłem w terenie i nie było problemu, tego zaś nie wziałbym w teren, od razu jak wsiadłem to moto nie zachęca do piachu, raczej na 1000km asfaltem.



A KTM - idiotyczne moto, głupie w serwisie, w terenie jedzie jak cross, tyle że droga hamowania 3 razy dłuższa i można sie zdziwić. Zawias petarda, próżno szukać takiego w innym moto tej klasy. Wyglądu nie komentuje, bo mimo 20 lat stylistyke ma lepszą niż obecne nowe adwenczery.

Jest to moto nieokrzesane, nieułożone, dzwiek ze srodka silnika jak walenie łopatą o wiadro z gwoździami, nie wiem po co to kupiłem bo jeżdze crossami i enduro. Do dziś sie zastanawiam. Na przeloty dalekie sie nie nadaje, wrzucam go na busa i woże na miejsce, bo latanie tym po czarnym jest nudne i nie daje frajdy. Najchetniej bym go wstawił do salonu żeby ozdabiał chate.
Nie wystawił zdjęcia twojego motocykla , tylko mojego i to mi się należy odszkodowanie , jeżeli słyszysz tłuczenie z silnika to nie jest dobrze , mój chodzi jak Japonia i pali sześć na sto Mało tego ,to przy równym tankowaniu w trasie z tarampkiem 650 po przejechaniu 250 km to za każdym razem wchodziło mi o litr do dwóch mniej paliwa jak do trampka , prędkości były na granicach możliwości trampolina . kolega strasznie płakał i marudził pod nosem że pierd... To żelastwo :-)

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Brzeszczot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem