Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.02.2012, 13:00   #17
Marcin.111
 
Marcin.111's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Podkarpacie
Posty: 401
Motocykl: raczej juz nie bede mial
Marcin.111 jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 7 godz 1 min 39 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał robertG7 Zobacz post
Czyli kupiłeś ten do dachów, bo do odzieży są tylko 250ml. Jak zachowuje się kurtka z wydalaniem wilgoci na zewnątrz?
Kupiłem dokładnie taki jak linku. Jest dedykowany do odzieży i jest możliwość kupienia 0,5litra a nawet więcej jak się chce. Jak się klinie obok 250ml to się rozwija 0,5l, 1l, 5l. Tak się zastanawiam i chyba jednak kupiłem 1 litr bo na pół litra ta buteleczka trochę za duża mi się teraz wydaje. Oznacza to że dwa zestawy spodnie+kurtka (jeden 2XL + jeden S) porządnie namoczone zużyłem 0,5litra bo mam jeszcze pół butelki. Jestem przekonany że to jest to samo co do dachów bo jaka by miała być różnica? Inne opakowanie + marketing i jest szansa że klient kupi dwa zamiast jednego. Jak będę kupował jeszcze raz to na pewno kupię to samo.

Nie zauważyłem żadnej zmiany w wydalaniu wilgoci przed i po impregnacji. Gruba cordura sama w sobie jest już mało przewiewna. Ja mam teraz membranę Hipora która nie jest aż tak wzmagająca pocenia jak np Reisa więc trudno dokładnie określić a zwykle i tak jeżdżę z otwartymi nawiewami.
Marcin.111 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem