Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.09.2021, 22:42   #272
Cynciu
 
Cynciu's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Kędzierzyn-Koźle
Posty: 635
Motocykl: PD06 prawie Africa
Przebieg: 68000
Cynciu jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 8 godz 4 min 0
Domyślnie

Dawno nic nie pisałem więc troszkę mam tremę, ale co tam. Dopóki opary pozlotowe dają mi odwagę piszę.

Dotarłem nazad do chałupy cało i mogę pozwolić sobie ma małe podsumowanie. Otóż ten zlot ma jedną zasadniczą wadę.
Się niestety kończy. (Popracujcie nad tym.)
To w sumie jedyny minus.

Generalnie:
Dziękuję wszystkim, bez wyjątku.
- Organizatorom, że im wciąż się chce, że ich cierpliwość i wyrozumiałość jest na najwyższym Levelu, że są.
- Uczestniczkom, że mnie tolerowały, zwłaszcza pierwszego wieczoru.
- Uczestnikom, że mnie nie obili i nie dopuścili abym usechł.
Oraz wszystkim niewymienionym.

Teraz bardzo ważna uwaga.
Być może temat dotyczy nie tylko mnie.

Wiedziałem, że wszystkie leki maja skutki uboczne. Dotyczy to również środka anty-Covid który otrzymałem na wjeździe. Chyba chodziło o jakąś dezynfekcję czy deratyzacje albo inne decośtam. Taki dziwny landrynkowy płyn.
Faktycznie wróciłem bez Covida, czyli działa.
Jednak odczułem efekty uboczne które są niepokojące i należy zwrócić na nie uwagę.
Po pierwsze, primo. kilka godzin po zażyciu jakaś nieokreślona klapka u mnie przeskoczyła i włączył się dancer. Nie wiem jak i co ale jakieś kurna oświecenie taneczne czy co? Zaznaczam, że nigdy posiadłem oficjalnie umiejętności tanecznych. Przy okazji przepraszam miłe damy za naciągnięte ścięgna, wywichnięte stawy i zadeptane palce.
Po drugie primo czyli secundo czy jakoś tam. W sumie to chyba gorszy skutek uboczny albowiem czasowy. Po uaktywnieniu się primo zostaje wyzwolone secundo czyli cofnięcie nagłe zegara biologicznego, skok adrenaliny i zwielokrotnienie wszelakich sił witalnych. Wszystko to niby jest zajefajne ale niestety efekt ten tak krótkotrwały skutkuje przez kolejne dni mega zakwasami, zwiotczeniem ścięgien, a stawy same nie chcą wracać w swoje pierwotne położenie.

Uważam, że opisany preparat aty-Covid wymaga dalszych badań klinicznych i zgłaszam się do roli testera.

Dla dobra wszystkich w sumie.

Ciao wszystkim, Cynciu
__________________
Wlóczęga:
człowiek, który nazwałby się turystą, gdyby miał pieniądze..

[ Julian Tuwim ]
Cynciu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem