Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.08.2020, 21:34   #22
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,203
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 1 godz 1 min 36 s
Domyślnie

Zbiorczo napiszę dla zamknięcia tematu.


Cytat:
Napisał pałeł Zobacz post
Nie szukaj problemu gdzie go niema! nie dorabiaj do tego ani ideologi ani żadnych podtekstów. Cieszmy sie ze możemy znowu sie spotkać nie wchodząc ani w to czy logo ci sie podoba czy nie, bijmy pokłony dla Sołtysa i Stopy ze maja energie i chęci, potrafią zmobilizować resztę i sie dzieje.
Gdzie Ty widzisz chłopie szukanie problemu. Weź się ogarnij z takim pisaniem. Wyraziłem swoją opinię. Jako aktywny czarnuch i robiący co mogę aby istniało FAT - jestem przeciw zmianie loga. Niemcowi to nie, a sami je usuwamy, na najważniejszym spotkaniu FAT?

Cytat:
Napisał wojtekk Zobacz post
Jurku - odpuść może?

Super, że chłopaki organizują!
Absolutnie nie chodzi mi o organizatorów i jak jestem i wdzięczny to nie będę przypominał. Promowałem i promuję. Sam to podforum zakładałem. Szanuje i mega doceniam. Zajebisci są. Oczywiście zamykam się i jeszcze wyedytuję tęczę

Cytat:
Napisał fassi Zobacz post
Dziewczyny, przestańcie! Ktoś wygłosił mała prosbe a wy nazywacie jakimś szukaniem problemów i wbijacie Jorgusia w ziemię. To nie jest krytyka organizatorów ale podprogowy przekaz historii tego zlotu i najlepszego motocykla od czasów wielkiego wybuchu. A ta prośba została już nazwana ideologia , dojdzie religia i jest konflikt zbrojny gotowy. Jprdl

Tak więc ja zapytam szanowne grono onanizatorskie czy młody i ambitny grafik da radę zrobić TEZ ze starym logiem dla starych ortodoksów i pierników.

Z uszanowaniem

Germanski najezdzca
Dzięki! Widać kto ze mną wódkę pił . Fazik to genialny pomysł aby wersja klasyczna była i dla NAT

Cytat:
Napisał stopa-uć Zobacz post
NIE MA AFERY

To konstruktywna dyskusja.

ciał
Dzięki Stopa ! Przepraszam za namieszanie - nie było moim celem odsunięcie idei wątku. Już się zamykam. Dziękuje za organizacje, czas i zrozumienie ortodoksa
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem