Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.10.2021, 20:05   #19
sysiek300


Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 238
Motocykl: nie mam AT jeszcze
sysiek300 jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 8 godz 15 min 0
Domyślnie

Jak kupuje jakieś kosiarki za 1000-2000 to się nawet nie zastanawiam i nie jezdze po roku na jakies wymiany olejów itp. aby dotrzymać gwarancje, sam mieniam a gwarancje olewam.

Nowy samochód czy motocykl to niestety większy wydatek, a niestety, i nowe pojazdy nie są pozbawione wad, więc serwisować trzeba, chocby dlatego ze jak się cos we wszystkich egzemplarzach wysypie to zalapac sie na jaka akcje naprawcza. ASO musi z czegoś żyć, ceny są z dupy to prawda, ale i tak najgorsze jest to, że jak się coś zepsuje na gwarancji to najczęściej sapią i najlepiej by było żeby jechać z tym do fabryki w Chinach, Indiach czy Tajlandii, mnie osobiście taka postawa najbardziej drażni, takie olewanie, zlewanie, wmawianie między słowami TEN TYP TAK MA, dlaczego my itp. Gdzieś wyczytałem, że pierwszy samochód sprzedaje salon, a drugi serwis i zgadzam sie z tym. Jak jeszcze kiedyś nabędę nowy samochód to bankowo na wszystkich wymienianych podzespołach porobię sobie znaki rozpoznawcze bo podobno ASO niezle lecą w kulki z wymianami jak ktoś np. mało jeździ. Tak to jest w życiu ,,, mniej masz, to i mniej zmartwień, stać Cię na więcej, czy na nowe no to trzeba kombinować aby to dobrze ubezpieczyć i płacić za serwisy gwarancyjne.

Może zdziwiam ale teraz mało dobrych fachowców, dlatego co mogę, w domu, przy rowerze, samochodzie, elektronice robie sam, jak ktoś ma sie uczyć na moim to wole zaplacić za narzędzi ktore mi zostaną i samemu sie pomeczyc z pomocą forów internetowych, wiedza zostaje na zawsze pozniej.
sysiek300 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem