Wątek: stan rozrządu
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.06.2008, 15:14   #14
Izi
 
Izi's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Wrocławia na wschód bardziej
Posty: 416
Motocykl: RD03, RD04, 2xRD07, RD07A
Przebieg: okrutny
Izi jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 1 godz 20 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał podos Zobacz post
Izi i zrób to bardzo Cie prosze, bo nie mam ochoty czytac takich opini, ktore jeszcze ktos uzna za "oczywistą oczywistość" Forum to forum, kazdy moze pisać co mu slina na jezyk przyniesie ale dobrze ze jest Afripedia gdzie odsiewamy ziarno od plew.

Na tym pdfie - widać miejsce pomiaru (na napinaczu?) w ktorym mierzymy ile wystaje taki dinks - 6mm jest limitem wymiany, o ile sie nie myle. Jak dokonac takiego pomiaru? Kiepski niestety ten obrazek
ty Podos a ja do Afripedji popełnił zęm był taki artykuł o wale i panewkach, artykuł jest, a gdzie zdjęcia i poprawki które jeszcze naniosłem bo nie widzę
obrazek może być lepszy ale ma z 5 mega i nie przechodzi chyba ze mi się będzie chciało i coś jeszcze pokombinuję, ale ostatnio mi się nie chce coś
a i jeszcze jak komuś obrazek nic nie mówi to słowo pisane tym bardziej nic nie powie, pewnie dlatego że w takich czasach już żyjemy niedługo przestaniemy rozmawiać tylko obrazki sobie wysyłać będziemy, taki rok "1984" Orwel-a Georga sobie tworzymy sami
__________________
Robert "Izi" Africa
Izi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem