Wątek: [P] Xt660z
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.05.2021, 18:59   #8
Fizolof


Zarejestrowany: Jun 2012
Miasto: Wrocław
Posty: 886
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Fizolof jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 6 dni 23 godz 32 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ronin78 Zobacz post
Acups daj znać jak obejrzysz, dziękuję Filozof za pomocne info, niestety za późno odczytałem, pali ładnie na zimno i ciepło ale płyn chłodzący na samym dnie w zbiorniku, tu się zastanawiam dlaczego, właściciel twierdzi że nigdy nie sprawdzał, a zrobił 1500km w rok... że długo stoi bezczynnie i mogło wyparować czy coś, no nie wiem...
Moja paliła na ciepło, zimno, moc miała ... tylko żarła olej tak ok 400-600ml/1000km. Okazało się że nikasil był uszkodzony w cylindrze. Jak jezdzisz na miejscu to nie ma dużego znaczenia ale jak jechałem do tadżykistanu to jednak zabranie ze sobą 8l oleju to trochę przypał... zwłaszcza, że za Rosją olej do moto ciężko dostać. Ja w Kazachstanie na powrocie kupiłem zwykły najtańszy olej do samochodu i też Tenerka ładnie jechała. Nieszczelny airbox w pierwszych latach produkcji i problem z odmą olejową. Nie pamiętam w którym roku zmienili odmę. Jest temat do znalezienia w necie czym się różnią. Jak chcesz zobaczyć w jakim stanie jest łańcuszek rozrządu to wyciągasz napinacz i liczysz ząbki na napinaczu. Też opisane na forum xt660.pl
Fizolof jest offline