Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.11.2023, 11:24   #546
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,827
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 20 godz 39 min 53 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pawel_z_Jasla Zobacz post
W kwestii uzupełnienia wątku Jury J5 to jednak w trakcie serwisu w Kawoserwisie, gdzie wstępna diagnoza nie napawała optymizmem, zanabyłem drogą kupna nową E8. Nowa Jura jest bardzo OK a przy kawach białych, których pijamy najwięcej jest więcej niż OK. Obsługa "codzienna" jest w zasadzie bezobsługowa, wszystko przebiega automatycznie prosząc uprzednio o rozpoczęcie określonej procedury - wystarczy podać środek i nacisnąć podświetlony "guzik". Niby sklep "nie dla idiotów" to towar, który tam zanabyłem jak najbardziej da radę obsługiwać ta kategoria klienteli. Stara J5, po koniec końców zakończonej pełnym sukcesem naprawie, wylądowała u córki w zakładzie. Kawoserwis dał radę więc chyba mogę za Consigliero ten pkt polecić.
Jak ten E8 po dłuższym czasie? Kupiłbyś ponownie? Mnie trochę zastanawia niewyjmowalny zaparzacz. Wiem że tabletki i niby precyzja ale jakoś nie mogę dać wiary że nic się tam nie usypie.
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem