Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.08.2022, 13:16   #19
ex1
 
ex1's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: Szczecin
Posty: 2,969
Motocykl: CRF1100
ex1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 5 godz 27 min 57 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał michau Zobacz post
W skrócie:
Po dwóch godzinach na T7 poszedłem porozmawiać o dostępności, cenach i opcjach finansowania.🙃
Po godzinie jazdy na Tuaregu stwierdziłem, że mogę już wracać i go oddać choć mogłem jeszcze jeździć kolejną godzinę.😐

Moje spostrzeżenia o Tuaregu:
Na "+"
Fajny, dynamiczny silnik. Dla mnie moc wystarczająca.
Możliwość zmiany trybów jazdy w locie. Nawet na ten off-roadowy wyłączający ABS na tylnym kole.
Niska, niższa niż tenere 700
Lekka. Dla mnie podobna wagowo do T7
Mocne hamulce. Lepsze niż w t7
Krótka, sprawia wrażenie krótszej i mniejszej niż tenere. Krótszy promień skrętu.
Wygodniejsza kanapa niż w t7


Na "-"
Grzeje w dupę. Było to irytujące a dzień nie był upalny.
Zawieszenie twardsze, sztywniejsze niż w tenere. Dziwnie jeździło się po dziurach, strasznie telepało. Może to przez to że jest krótsza i konstrukcyjnie jest sztywniejsza.
Dziwne przyciski z lewej strony. (Kierunkowskazy, światła mijania/ długie). Zapewne kwestia przyzwyczajenia.

zawieszenie jest dużo lepsze niż.T7.. kwestia sztywności to kwestia ustawień
T7 miałem 2,5 roku i zrobiłem nią sporo kilometrów w ternie jak i po szosie.. T7 WR miałem przez 5 dni.. i też sporo pojeździłem.. Tuarega mam od jakiś.2-3 miesięcy..

zawieszeniowo bym napisał tak - Taureg ma najlepszy zawias o najwyższym skoku i najlepszym zakresie tłumienia. Potem Jest WR z całkiem fajnym przodem .. i takim słabszym tyłem.. .. na końcu jest zwykła T7 pod tym względem.. o tyle o ile zawias jako tako pracuje na szosie w terenie często pokazuje swoje niedomagania.. dobija na większych hopach .. klepie po rękach na mniejszych.. ..


trust me..
__________________
Super Lekkie Enduro (950 SE), do tego ROGAL i już jest fajnie..
ex1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem