Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.08.2022, 11:39   #35
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,024
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 3 dni 20 godz 31 min 36 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał maly Zobacz post
Oby zapału i sił starczyło na długo.Budowlańcem nie jestem ale z doświadczenia radzę sprawdzić dach.Brak izolacji, korniki mogą zmusić do remontu dachu.Jakiekolwiek prace wykonane wewnątrz mogą pójść na marne gdy remontujesz dach i przyjdzie ulewa. Remontujesz łazienkę,może pomyśl o wymianie drzwi wraz z futrynami jeśli są w złym stanie .Jeśli położysz kafle to trudno będzie kiedyś wymienić futrynę.Ze zdjęcia trudno wywnioskować jaki jest głęboki wykop ,uważaj żeby Ciebie nie zasypało.

W najgłębszym miejscu mam cos ponad 2m w dół ale głebiej nie bedziej jest pod ława i juz ze spadkami uciekam w dół jeden kawałek gotowy, dach jest 2 czy 3 lata temu robiony. poł życia na budowach ale ja budowlańcem tez nie jestem! O futrynach cenna rada rozważałem nawet przeniesienie drzwi na inna ścianę lub przesuniecie ich o 20 -30 cm w jedna stronę.

Cytat:
Napisał consigliero Zobacz post
Moje doświadczenia z remontu mówią jedno, lepiej było zburzyć i wybudować od nowa, ale konserwator nie pozwolił. Pamiętaj tylko aby się nie zajechać
Budowa fajna sprawa ale koszty zupełnie inne i bez kooperacji nie jestem wstanie całego projektu zrobic. Tu mam na chwile bez roboty w moim zawodzie czas aby zając sie swoim podwórkiem

Odpoczynek tez ważna sprawa
pałeł jest online   Odpowiedź z Cytowaniem