Wątek: ID.3 1st
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.08.2022, 13:19   #986
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 51 s
Domyślnie

Nowy dzień nowe wyzwania. Gdy wsiadłem dzisiaj do auta licząc że może pojawi się aktualizacja 3.0, samochód przywitał mnie raczej chłodno, żadnego dźwięku na dzień dobry, żadnej animacji. W pierwszym momencie próbuję zrestartować infotiment ale bez powodzenia. Auto jedzie do przodu, to tyłu być może działają jakieś systemy ale nie wiemy jakie. Jestem w stanie kontrolować klimatyzację za pomocą aplikacji i już kombinuję któŸą aplikację używać aby mieć prędkościomierz. Podłączam auto to wallboxa i normalnie startuje ładowanie, jeszcze raz naciskam przycisk od infotiment, coś się pojawia. Pierwsze widzę że jest problem znowu z ACC jak wczoraj przez kilka godzin, drugie to informacja o dwóch błędach, jednym jest już znajomy problem ze światłami a drugi mówi o awarii napędu elektrycznego i konieczności wizyty w serwisie. Ten drugi miewałem wcześniej i przeważnie się kasował po wyjściu z samochodu. Spróbowałem wyjść i po ponownym wejściu zniknął problem z ACC oraz rozpłynęła się informacja związana z napędem, światła oczywiście pozostały. Tego błędu nie jestem w stanie zmusić do zniknięcia. Myślę że być może software gryzie się z hardwarem i być może 3.0 rozwiąże problemy ale być może jest jaiś element w tej całej układance któŸy również będzie musiał zostać zmieniony. Wybaczcie że mówię po angielsku ale pierwszy filmik został zrobiony na potrzeby grupy wsparcia właścicieli ID.3. Mimo wszystko wychodzi na to że podobnie jak BMW GS 1200 ADV, ID.3 też jest unstoppable








Ostatnio edytowane przez consigliero : 04.08.2022 o 19:31
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem